Wpis z mikrobloga

@BekaZWykopuZeHoho: Szczerze XD, znałem takich co to myśleli że mają ponadprzeciętną inteligencję, a byli dzbanami strasznymi w ogólnym rozrachunku.

Patrząc co ten człowiek pisze wstyd że kiedyś popierałem te urojenia.

No Krzysiowi marzy się prosty polski lud co to chodzi do kościoła modli się i nie w głowie mu jakieś krytykowanie władzy i inne oświeceniowe herezje.


@BekaZWykopuZeHoho: i brak gejów pamiętaj to najważniejsze, ważniejsze nawet od całego państwa.
A nie mówiłem że prawacy mają mentalność toksycznej matki?


@BekaZWykopuZeHoho: no dobra, napisał to Bosak, ale co w tym jest nieprawdziwego?
Przecież Kościół zawsze chciał mieć ciemnych, bezrozumnych poddanych. Nie bez powodu zakazywał samodzielnego czytania Biblii.
Kto generalnie dokonywał przełomów w nauce czy filozofii, zagrażających wierze milionów? Kto kwestionował religię czy tworzył własne jej odłamy? Prości ludzie? Czy jednak ci bardziej inteligentni? Więc z czym się z Bosakiem nie zgadasz?
Bosak właśnie stwierdził, że jego wyborcy są niespecjalnie inteligentni. #4konserwy jak tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: dla mnie spoko. Uważam, że reprezentuję prawie wszystkie cechy, które Bosak wymienił, poza inżynierią społeczną i technokracją, więc Bosak mnie w zasadzie pochwalił. Ma mój głos!
@BekaZWykopuZeHoho: Ostatni akapit, to wgl. XD
Znam wiele "prostych" ludzi którzy są tak przepełnieni pychą, arogancją i myślą, że są pępkiem świata, że to szok czasem;
Fakt, są osoby inteligentne które swoim poziomem IQ dorównują poziomu arogancji, ale one mają skłonności do autorefleksji;
Takie cechy jak pycha, arogancja i wiele innych są po prostu wpisane w nature ludzką i tu nie ma co dzielić na grupy i przypisywać jednym i drugim.