Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@perpetz: eee jak daje jak nie daje xD na moim gówno lte w lesie mam 99-105 MB

IMO 175 - 200 to żadna rewolucja xD
  • Odpowiedz
@malkev: No narobiło się, z tym że to taka proteza LTE/5G. Prawdziwe 5G będzie jak w końcu zrobią przetarg na 3,6GHz i uwolnią pasmo 700MHz. Co do telefonów to bym się wstrzymał z zakupem jakiegoś 5G na najbliższe kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
@lesio: mysle o internecie domowym, niestety na parkitce w szeregówkach nie mam światłowodu i miec narazie nie bede. Przerzucilem sie z b525 na b818 i prędkość wzrosla z 20mb do 60mb. Ciekawy bylem ile byłoby na 5g
  • Odpowiedz
@malkev: To zależy zależy: czy dany bts nie jest przeciążony, czy jest podłączony światłowodem czy radiolinią.

Nie wiem czy włączyłeś w modemie agregacje pasm, @mikuss może coś więcej o tym powiedzieć.
  • Odpowiedz
@lesio: sporo kombinowałem. Stojąc pod samym bts z telefonem i agregacja 4 pasm mam 150mb. W domu z b818 w pokoju jest 60mb. Musze jeszcze stestowac z antena na dachu. Wymuszaniem poszczególnych pasm tez juz sie bawiłem
  • Odpowiedz
  • 0
@malkev: Ostatnie 3 lata pisałem i dzwoniłem do Orange w sprawie światłowodu raz na miesiąc i w końcu we wrześniu maja podłączyć zakopiańska. I z tego co wiem, prężnie działa alfa net na parkitce/Grabówce
  • Odpowiedz