Wpis z mikrobloga

Idąc dzisiaj na ulicy po odbiór nowego smartfona o ironio spotkałem "wygrywa", obiekt zawiści wykopków. Na oko miał 16 lat. Więc ku waszej rozpaczy musiał stracić cnotę, ten straszny nadbagaż w wieku 15 lat. Pchał wózek. W wózku gówniak darł ryja jak dzikie zwierzę. Obok lochidło wyglądające na 20 lat z powodu tapety na mordzie. Pchający wózek wygryw miał minę jakby został przeleciany przez każdego więźnia w brazyliskim pierdlu. Wracając z telefonem za 8 stów faktycznie jestem przegrywem, bo zamiast żyć jak duży dzieciak z drogimi zabawkami pokroju smartfona, markowych ciuchów lepiej mieć r00chanie za sobą i czasami jak prawdziwy CHAD przekazać swoje geny.
Dlatego przestańcie wyć na wykopie, ze nie macie 200 cm wzrostu szczęki jak golem, bo wydaje mi się, że po prostu na serio wzięliscie sobie internetowe stereotypy do serca i wariujecie
#redpill #blackpill #spermiarz #spierdoks #przegryw #przegrywpo30tce #wygryw
Pobierz Jarkendarion - Idąc dzisiaj na ulicy po odbiór nowego smartfona o ironio spotkałem "w...
źródło: comment_1619445576gmjy06KLPlTS1UdlEWM21t.jpg
  • 30
@enviouslaughter: Dlatego jestem za ekonomicznym egoizmem. Teraz mam w życiu z górki, więc Ayn Rand co do treści społecznej jest wyznacznikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym co to znaczy Chad? Mam 183 cm, szczupłe rysy twarzy, brak zakoli, wyglądam na 18 lat mimo 27. I wolę tak wygladać niż jakiś obrzydliwy golem, śmierdzący spermą i testosteronem.
@Jarkendarion: Wiesz ,mając 40 lat będę wyglądał na 30 - to ci się tak tylko wydaje, moim zdaniem to tak nie działa, raczej nie będziesz kolejnym Jaredem Leto, tylko właśnie niemęskim gościem, który ma 40 lat, a wygląda na niemęskiego 30 lat, albo 35. No zysk po wuju, ale jak ci to humor poprawia to nie widzę problemu. Ja jestem w podobnej sytuacji, też podobno wyglądam młodziej, bierze się to właśnie