Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś podesłać jakiś link lub osobę, która w miarę rzeczowy sposób przedstawia (oczywiście wspierając je) poglądy którejś z dwóch największych partii Polski, ale najlepiej PiSu? Postanowiłem ostatnio wyjść trochę ze swojej strefy komfortu, a przy okazji mógłbym lepiej trollować znajomych niż prostymi hasełkami w stylu "może kradnom, ale przynajmniej nam dajom". Co by nie mówić łatwo jest pisać ****, ale trudniej zrozumieć co dokładniej ktoś mówi i dopiero krytykować. #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_ma_takiego_nicku: No ja akurat PiSu nie cierpię, ale uważam że kilka rzeczy im się udało.

1. Niedziele niehandlowe - błogosławieństwo dla studiujących zaocznie i w sumie dla każdej rodziny, w której jest ktoś pracujący w branży handlowej. System zmianowy sprawia, że są tygodnie, gdzie właściwie ludzie się tylko mijają w domu i teraz mają chociaż zawsze ten jeden dzień w tygodniu, który mogą spędzić razem.
2. Baltic pipe (chociaż nie wiem
@Cyderek Albo przekleństwo dla studiujących stacjonarnie, bo wcześniej zawsze można było w tą niedzielę pójść dorobić. Poza tym w mnóstwie zawodów wciąż pracuje się 7 dni w tygodniu więc to że jedna osoba ma akurat niedzielę wolna może nic nie znaczyć.