Wpis z mikrobloga

@PLPL Możesz jedynie zgłosić niewłaściwy pokestop. Jednak musisz mieć 40 lvl żeby to zrobić i musisz się liczyć z tym że zostanie on usunięty z gry.
@Bielecki z tego gyma korzysta jedna osoba która ma parę kont. Do tego ta sama osoba zbija ten gym o 6 rano i wkłada ze wszystkich kont nowe pokemony. Domyślam się że nie robi tego żywy człowiek tylko jakiś bot. Raz gdy jeszcze o tym nie wiedzialem zbilem tego gyma a nie minęła nawet minuta i juz mój pokemon był zbity a w gymie było 6 różnych pokémonów, które są tam zawsze.
@PLPL: N7 akurat trochę znam osobiście, to hardcorowy gracz, chyba z Bemowa właśnie. Może akurat wstaje o tej godzinie i ma gym pod nosem? Czasem przyjeżdżał do mnie na osiedle się powstawiać. Z niektórymi nie warto walczyć, osobiście miałem kosę z takim Scizar'em - zbijał mnie dosłownie po chwili, przyjeżdżał o 1 w nocy brudnym suvem i się tłukł ze mną na gymach na osiedlu, nie dając zebrać coinów. W końcu
@Bielecki no właśnie zauważyłem że sam sobie wklada przed 6 rano jakiegoś magikarpa 9CP z niebieskiej druzyny, zbija go i wsadza znowu pokemony z 5 różnych żółtych kont.. Nie wierzę że zgaduje się z paroma innymi osobami na wkladanie pokémonów do gymow co do minuty o każdej porze dnia. Zresztą zauważyłem ze z drugim gymem blisko mojego mieszkania ma ta sama akcja