Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpokojnyPan: W marcu euro było ~4.50 i daje sobie jajca ogolić, że ceny z ogłoszenia nie zapłacił. Przy 4.5k euro i kursie 4.52 to trochę ponad 20k zł. Akcyza 18.6%, transport to cena paliwa bo nie wiem, który handlarz placi laweciarzowi, jeśli już to bierze lohre i hurtowo x sztuk więc transport mu się rozklada a najczęściej targa sam na plecach kupiony szrot. Nie wierzę, że na gotowo Alfa wyniosła go
Nie wierzę, że na gotowo Alfa wyniosła go więcej niż 25k że wszystkim

@justanotherdude: tam nie ma takiego cudownego zarobku, siedziałem trochę w tym i to się tak fajnie liczy tylko na wykopie i w głowie. Jak kupisz to się okazuje, że jednak tak złoto nie ma. Nie bronię tego kręcenia licznika, jedynie zwracam uwage, że na takich autach kokosów się nie robi, a z tym targowaniem zależy jak trafisz, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpokojnyPan: Nie będę się kłócić, bo ani ja ani Ty nie wiemy tak naprawdę jaki koszt poniósł i w zależności od faktycznych kosztów obaj możemy mieć rację. Wyraziłem swoje zdanie, bo z handlem samochodami też mam kontakt od lat, zarówno ze stricte handlarzami jak i całym rynkiem wokół tj.blacharze, lakiernicy, mechanicy i elektronicy i znając prawa rządzące tym światem, ciężko mi uwierzyć, że ciągnąłby ryzykowną sztukę, bez dużej górki na zarobku,