Wpis z mikrobloga

Ogólnie to fajna zabawa. Od paru dni siedzę i obserwuję aż dzisiaj udał mi się mój pierwszy udany trade xD Widzę że nawet bez bota jest dosyć łatwo zrobić jakieś x2 albo x3 przez metamask (Wczoraj neo safemoon zrobił x9) wchodząc na samym początku i wychodząc po kilku minutach. Zrobiłem tak teraz z tym całym UnRefinable i darmowe ~80 euro.

Da się tak robić z kwotami np. 1k euro (Spokojnie, najpierw próbuję małe sumy, typu 50-100 euro żeby się nauczyć) i wyjść po paru minutach za 2-3k? Czy są jakieś limity albo pułapki, że się wejdzie za 1k i nie można potem wypłacić jak urośnie? I jeśli są, to jak je rozpoznać?

#shitcoin #kryptowaluty #pytankonasniadanko
  • 17
@polacking: nie nie, jak zobaczyłem że Fine jest 9 dolarów na launch to odpuściłem, ale kusiło mnie kupić jak był na 1.7 usd na moment. Pisałem o shitcoinie który umarł w 15 minut który się nazywał UnRefinable i jakiś miereczek go tutaj zapostował jak cena była 1.2 a udało się sprzedać na 3.7.

Zastanawiam się po prostu czy jest jakiś haczyk który uniemożliwia robienie tak kwotami typu 1k euro, nawet do
@UrbanHorn: Odpisywałem ci na przykładzie 1k euro i scamach jak Unfine, sorry za nie napisanie. W legit projekty z rozmachem do po jaja można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja na taki safemoon się załadowałem z 50 USD było 400, a i tak zlamusilem dzisiaj przy 130 usd XD Tu 1k usd ładnie by pasowało
@UrbanHorn w zasadzie teraz na to jest hype i im więcej będziesz wchodzić tym potencjalnie więcej scamow będzie większość to scamy jednak. Więc szanse że trafisz na scam rosną.

Poza tym na małych kwotach to na scamie możesz zarobić bo twórca nie "zabije" tokenu póki nie zarobi jakiegoś tam progu co sobie ustalił. Jak wlecisz z 1k euro na start to może się okazać że już mu wystarczy i Cię wyleszczy