Wpis z mikrobloga

Wytykanie niskiego wzrostu mężczyznom jest głęboko zakorzenione w naszej kulturze. Zobaczcie jak wiele osób atakuje Kaczyńskiego za jego niski wzrost, jakoby to było jego najgorszą cechą i powodem wszelkiego zła. Jest tyle racjonalnych punktów u niego do skrytykowania, które nie mają nic wspólnego z wyglądem, zwłaszcza cechą na którą się nie ma wpływu, ale nie - lepiej wyzywać "konus, karzeł, liliput itd". A jakie zabawne było jak na miesięcznicach musiał wchodzić na drabinkę, żeby był widoczny - śmiechom nie było końca, zwłaszcza z "wrażliwej" lewej strony.
Tak samo bawi wytykanie mu, że mieszka sam z kotem - płynie to zwłaszcza z ust lewicy, która przecież zawsze kreuje się na taką wrażliwą, że przecież nikomu nic do tego kto z kim sypia, mieszka itd. Jakoś nie widzę, żeby ktoś się oburzył, że wyśmiewanie kogoś za wzrost jest równie kulturalne co wyśmiewanie kogoś kto np. urodził urodził się bez ręki. I na to i na to się nie ma wpływu.
#przegryw #blackpill
  • 20
@UberSoldat: może powinienem był doprecyzować, że jest na to społeczne przyzwolenie. Ewolucja była i jest brutalna, ale cywilizacja którą człowiek stworzył dąży do likwidacji tych mechanizmów adaptacyjnych w imię ideałów. Chciałem napisać, że kalekich dzieci się już nie morduje, ale z drugiej strony w większości się takie dzieci abortuje na poziomie płodu, więc no... jeszcze daleka droga przed nami. Może ten bodypositiv w końcu zrobi coś sensownego i zamiast utwierdzać wieloroby,
@Capri-Sonne: Największą homofobka jaką znałem to była lewaczka, która jednocześnie zachwycała się Biedroniem.
Jadę z nią samochodem a tam przechodzi przez ulicę osoba, którą ze względu na wygląd nazwałoby się gej a ona coś tam pod nosem: "Spierdaj pedale!!"
Ten gej akurat nie był urodziwy może to dlatego?
@MedrzecInternetu: No przecież wiadomo, że jak gej to automatycznie jest przystojny. Zresztą robiłem kiedyś eksperyment - w wieczorówce podpuszczałem p0lki, że jestem gejem. A jako, że jestem grubym manletem w dresach, czyli raczej wyglądam jak typowy przegryw-blokers, a nie piękny gej z reklamy, to zawsze mówiły, że się z nich nabijam, bo nie wyglądam na geja. Na pytanie jak gej wygląda nie były w stanie mi odpowiedzieć. ( ͡° ͜
@Jambolada: Jak to nie? Wielokrotnie spotykałem się z wytykaniem Putinowi wzrostu. Nawet na zagranicznych stronach często go wyśmiewali per "midget", czyli karzeł.
Zresztą, jak niedawno udowodniono, sam ma na tym punkcie kompleksy bo nosi buty na obcasie i wkładki podwyższające.

A co do Kaczyńskiego - oświeć mnie - z jakich powodów akurat wzrost się mu wytyka, a nie 100 innych spraw, które mają o wiele większe znaczenie? Nie, to po prostu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Capri-Sonne: I dla tego katshor rucha całą lewicę opozycję (wstaw tu cokolwiek)
Oni są przesiąknięci nienawiścią, biomasa, tfuu pisiory
Kaczor będzie do śmierci robił z "opozycja" co mu się zachce
Nie ma dla niego alternatywy, niestety. Same debile
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Capri-Sonne: ze wzrostu nie należy się śmiać, ale ubliżanie "złemu" politykowi ma jakiś sens. Natomiast wyśmiewanie jego stylu życia jest już jak najbardziej uzasadnione. Pokazuje to hipokryzję, facet który rządzi całym państwem jest niesamodzielny, krzyczy coś o tradycyjnej rodzinie a nigdy nie miał kobiety.
@Capri-Sonne: podałam przykład dwóch polityków niskiego wzrostu i z tego co ja zaobserwowałam, wzrost bardziej wyśmiewa się u kaczyskiego niż u Putina. Atakujesz mnie, ale nie wiem za co. Nie stanęłam po stronie żadnego, potwierdziłam fakt dyskryminacji mężczyzn za wzrost.