Wpis z mikrobloga

Wygrała ze mną.. znowu.. Sojuszem Stworzeń Leśnych.. w moją grę.. WOJENNĄ!


Pytanie odnośnie zasad poruszania.
Jeżeli jestem na polanie, której nie kontroluje to mogę przemieścić się tylko na polanę, którą kontroluję. Jeżeli sąsiednia polana jest pusta to po prostu nikt jej nie kontroluje i nie mogę wykonać ruchu?
#grybezpradu #gryplanszowe i trochę #zalesie
Pobierz lizakoo - Wygrała ze mną.. znowu.. Sojuszem Stworzeń Leśnych.. w moją grę.. WOJENNĄ!
...
źródło: comment_16196793213TO0xbAZIJeHlw53igE9UL.jpg
  • 11
@spokojnyinformatyk: Root (z dodatkiem plemiona rzeczne). Asymetryczna gra wojenna dla 2-4 osób (z dodatkiem 1-6+), w której różne frakcje (od panoszących się wszędzie kotów próbujących zabudować las swoimi budynkami, przez
mysich rebeliantów tworzących ruch polityczny próbujący pozyskać zwolenników partii w lesie, po jaszczurzych fanatyków, którzy będąc sektą nawracają inne zwierzaki na swoją wiarę) próbują przejąć władzę w leśnogrodzie. Gra z tych średnio-zaawansowanych. Będziemy tu przejmować terytoria, budować budynki, walczyć, zagrywać karty.
@spokojnyinformatyk: Zależy co lubisz. Ja uwielbiam gry wojenne. Po wytłumaczeniu niezbyt trudnych zasad ogólnych pojawia się ogrom możliwości taktycznych, które (instrukcja jest zajebiście dobrze zrobiona i ma w sobie 2 strony, gdzie gra dosłownie ciągnie cię za ręke wykonując ruchy za ciebie przez 2 tury wyjaśnia zagrywanie kart, umiejętności frakcji itd.[bardzo pomocne dla nowych graczy]) możesz wykonać w swojej turze. Każdą frakcją gra się inaczej i mają one opisane na rewersach