Wpis z mikrobloga

@gruby_mbl: Robią filmy na sztukę, żeby mieć co wstawić na kanał. Poza tym, oni nawet wyglądają, jakby byli goścmi na tej budowie - coś pogrzebią, filmik nakręcą, na wiadomości odpowiedzą ;) A ukręcone zbrojenia jeb w trawę ;) #jutubuwecelebryty

@astri: Moim zdaniem spokojnie można wstawiać takie wpisy na tag #lukaszbudowlaniec - przecież on był prekursorem jutuba w budownictwie, #piwnykrzychu i #majstry to jego dzieci z pierwszej ręki ;)
@kwmd: wszystko zależy od kontentu na kanale, zarobki to kilku do kilkunastu zł za tysiąc wyświetleń na filmie. Widzę że kolejny Yt chciałby kokosy zarabiać, dodatkowo nakupił sprzętu za kilka tys zł do nagrywania.
@gruby_mbl: Takie kanały uwiędną, z powodu celebryckich fochów "twórców" i braku nowych pomysłów na treść. Ja np. w ogóle przestałem oglądać #piwnegokrzycha, #majstrow, a już w szczególności #marcinbuduje, po tych jego ostatnich wysrywach na Wykopie. Oglądam kanał "Na robocie" - fajny, skromny, kumaty człowiek, był 12 lat w Anglii, wrócił do Polski i buduje swoje siedlisko od zera (w tej chwili domek szkieletowy do zamieszkania na czas budowy
@gruby_mbl: @astri: I niech się jeszcze raz #piwnykrzychu zapyta o stworzenie płatnego kursu, no #!$%@? xD ZERO, 0 treści merytorycznej w tym filmie :D Nawet nie wytłumaczyli jak rozmierzają strzemiona, jak kręcą, nic. Jedynie dwa zdania #!$%@?, potem time lapse i heja. W komentarzach same pochwały :D

Kanał narobocie zaczęłem oglądać jakieś dwa tygodnie, świetnie się go ogląda, spoko gośc, spoko content.

Jedyne co to myślę, że ciągle nikt nie
@ametystkosmiczny: No widzisz, czyli różnimy się gustami. Ja tego Arka kiedyś zobaczyłem, jak grzebał coś w Anglii, ale nie zainteresowało mnie. A potem, po poleceniu kolegi @Intelekt (tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/56787045/wiem-ze-wielu-z-was-teskni-za-mysliborskim-seriale/) podszedłem do tego kanalu jeszcze raz i tak mnie wciągnęło, że w 3-4 dni obejrzałem wszystko, co Arek ma na kanale :) I dalej oglądam oraz kibicuję :)
@sskowron: W tym filmie z "budowy" najbardziej mnie rozwaliło, jak #piwnykrzychu pokazywał jakieś zapiski w notesie z logiem Remont4you (z komentarzem "Chcielibyście taki mieć, co?") - a przecież wszystkie dane dotyczące zbrojenia, łącznie z zestawieniem materiałów miał w projekcie, co zresztą pokazał. Więc co on jeszcze bazgrał w tym kajecie? ;) A Arek z "Na robocie" jest świetny, totalne przeciwieństwo mitomana - wyobrażasz sobie, żeby ukaszek bezinteresownie pomógł tylu sąsiadom? ;)