Wpis z mikrobloga

@PlatinumSilver: moze i tytułu zadnego nie użył stary zdzichu.
Ale ciągłe ppwtarzanie jaki to zly Łukaszek czemu tego noe zrobił czemu nie przeprosił widzów.
Bylem jego widzem póki filmiki byly kręcone z tego co on robił. Jak zaczęło sie ogladac jego tylko z perspektywy szefa zainteresowanie spadło.
Zrobił co zrobił lub czego nie zrobił wszystko czas zweryfikuje. YT jest na tyle duży ze bez problemu mozna sie odnaleźć u innego czlowieka
@Wilkcnc: Im tutaj nie wytłumaczysz. Oni tu pojedyncze ujęcia rozbijają na czynniki pierwsze i analizują każde zdanie. Żaden za to nie zwroci uwagi temu pajacowi co w Polsce zarobić nie potrafi, że to frajerstwo jak docinasz komuś podpierając się przekręcaniem nazwiska. Już nie wspomnę o szydzeniu z prezydenta RP. No i ludzie mimo wszystko oglądają tego starego durnia, a że się pucuje na wykopie to mu nawet szczególnie nie cisną ale
@00081 ludzie czy mnie cisneli czy nie to nie dawałem shadowbanów jak twój kolega z Myśliborza bo umiem przyjąć krytykę na klatę ale widzę że Ty z tym też miałbyś problem zresztą patrząc na twoje wpisy można sporo wywnioskować. @jopek1974 zaskoczę cie i moi rodzice wybudowali i ja dziękuję
@PlatinumSilver: "...czy mnie cisnęli czy nie.." hehe człowieku :) Ciebie zniszczyli, rozjechali, rozsmarowali! Gdybyś wpadł na pomysł banowania to pod tym filmem zamiast 300 miałbyś 4 komentarze! W życiu nie widziałem nic bardziej żenującego. Przydebilowałeś jak nikt inny i jeszcze się z tego cieszysz. I potem te żałosne próby powtórzenia sukcesu i na siłe forsowanie Łukasz to, Marcin tamto... I co? Nic nie chwyciło bo jesteś zwykłym mąciwodą szukającym atencji. Miałeś
@00081: film o zarobkach zrobię spokojnie, stać mnie bez YT żeby jechać kilkaset km to drugie po 3 może akurat byłem w pobliżu Myśliborza? , zniszczyli mnie oo no nie wiedziałem ale powiem ci jak twój guru wróci na YT to zobaczysz co to znaczy zniszczenie w komentarzach a nie chwila on je pewnie wyłączy... Kolejna sprawa to jakie próby powtórzenia sukcesu? gdzie one były? nie szukam atencji jedyne co chciałem
@PlatinumSilver: 7 czy 300zł to żadna różnica. Obaj wiemy, że przypajacowałeś bo liczyłeś na więcej. Sukcesem było zajumanie 100 tysięcy wyświetleń za wątpliwe wypociny na podstawie których ludzie wyrobili sobie opinię o Łukaszu. Faktycznie, jeśli on coś nagra to właśnie ty zobaczysz co to jest zniszczenie. Możesz sobie pisać co chcesz, pajacować sloganami "twój guru" ale jesteś zwykłym cieciem i nie zdziwię się jak rzucisz hasło - Krzysztof Krawczyk. Jesteś zwykłym
@00081 "Sukcesem było zajumanie 100 tysięcy wyświetleń za wątpliwe wypociny na podstawie których ludzie wyrobili sobie opinię o Łukaszu" tymi słowami potwierdzasz jak bardzo boli cie fakt że ktoś (ja) pokazał 2 stronę Łukasza, dla ciebie to wypociny dla innych coś zupełnie innego, nie liczyłem na nic więc na pewno nie liczyłem na więcej ;), dziękuję za rozmowę i czekam na wyjaśnienia od Łukasza.
@PlatinumSilver: Nikogo nie obchodzi co myślisz, człowieku, halooo, tu ziemiaaaa! Myślałeś, że błyśniesz, a przypajacowałeś. Dobrze o tym wiesz bo wbrew pozorom głupi nie jesteś. Po co w to brniesz dalej to nie rozumiem. Po prostu przyznaj, że liczyłeś na poklsak i przydebilowałeś i to wszystko. To Twoja ostatnia szansa na jakikolwiek szacunek u ludzi.
@00081: ukasz kończ waść wstydu oszczędź buraku, ile jeszcze multikont założysz? Z hejtem już nic nie zrobisz, normalny człowiek na twoim miejscu już dawno postarałby się zmienić na lepsze i naprawić błędy kiedy był na to czas, natomiast taka tępa małpa jak ty tylko udowodniła, że hejt jest słuszny.
Próbując odstraszyć / zniechęcić ludzi do komentowania twojej troglodyckiego łba tylko do tego zachęcasz, ale widać jak mocno ziejesz nienawiścią do "Działka