Wpis z mikrobloga

Nadszedł ten dzień. Po 16 latach wychodzę do cywila. Pora odwiesić broń i zdjąć mundur, który nosiłem tyle czasu, od kiedy skończyłem 21 lat.
Tyle poligonów, służb, wart. Anakondy, Dragony, Noble Jumpy czy inne Bobry. Światowe dni młodzierzy, powodzie, granice...
Tyle wspomnień. Tyle twarzy które się przewineły.
To zostawić najtrudniej. Kolegów i przyjaciół, z którymi nieraz miesiącami dzieliło się namiot.
Kurczę, wiem że będę tęsknił. Już tęsknię. Ale to chyba najwyższa pora aby zacząć coś nowego w życiu.
Wykop, spocznij
NapoleonV - Nadszedł ten dzień. Po 16 latach wychodzę do cywila. Pora odwiesić broń i...

źródło: comment_16197736544VEMmiGvJHg2qV3NzwK6Iy.jpg

Pobierz
  • 179
pewnie nagrana robota jest powiązana z bieganiem z bronią xd


@Pethaf: Ja stawiam, że coś w ochronie. Jakiś strażnik, bo tam z pozwoleniem na broń i po takim doświadczeniu biorą. 37 lat i emerytura (°° a normalny człowiek jeszcze kolejne 30 musiałby dymać. Jak ZUSie nie ma brakować kasy?

@pwone I chciałbyś aby Twojego bezpieczeństwa pilnował 64latek? Mnie też dupa piecze,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@NapoleonV: 1. Ile masz emerytury ?
2. Czy ona jest dokonać życia ? Czy jak np poszedłbyś do pracy za 15k to Ci ją zmniejsza ?
3. Jak wygląda praca w wojsku ? Serio xd co się tam robi te wszystkie dni ? Biegacie całe dnie ? Strzelacie ? To coś jakbyś był na uczelni wojskowej tylko dostawał hajs ?
4. Czy pracowałeś w sobotę i niedzielę ?
5. Mogłeś opuszczać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wezsepigulke: jeśli dojdzie do jakichś wojennych działań, to nas też do wojska powołają i różnica będzie tylko taka, że zawodowcy będą jakoś szanowani, a z cywilami nikt liczył się nie będzie. A że szansa na wojnę jest mała, to wojsko to bardzo ciepła posadka