Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem na drugim roku zaocznych studiów informatycznych. Uczelnia zaproponowała mi stanowisko w help desku, a na wakacje chciałem sobie szukać stażu w jakimś software house. I teraz moje pytanie, co będzie przyszłościowo lepsze, biorąc pod uwagę, że chciałbym pracować jako programista. Lepszy będzie 3 msc staż w firme zajmującej się stricte programowaniem, czy np rok pracy na UoP w help desku?

#programowanie #programista15k #pracbaza #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608bba6a5a0849000ad362b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
a na wakacje chciałem sobie szukać stażu w jakimś software house.


@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba nastepny rok. Dobre firmy zaczynaja rekrutacje na starze w pazdzierniku i zwykle do stycznia maja juz komplet. Gorsze zaczynaja w kwietniu, maj to juz tylko rozmowy.

Teraz zostaju juz raczej tylko januszexy.
  • Odpowiedz
Zaczynałem od helpdesku właśnie w poszukiwaniu praktyk. Straciłem tam prawie 3 lata ale było warto. Straciłem resztki szacunku do ludzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ale co się nauczyłem to moje. Dzięki znajomością z pracy dorwałem prace w poważnym it jako tester a teraz już #programista20k
  • Odpowiedz