Wpis z mikrobloga

#oc #odszkodowania #samochody
Dostałem kamyczkiem od auta jadącym w tym samym kierunku przede mną. Żadnych innych aut nie było w pobliżu. Mam nagranie z kamerki jak powstaje uszkodzenie. Szyba jest nadal elektrycznie podgrzewana czy już nią przestała być? Druga sprawa - czy jest szansa na wymianę szyby z OC sprawcy.
prezesik18 - #oc #odszkodowania #samochody
Dostałem kamyczkiem od auta jadącym w tym...

źródło: comment_1619865000xdvjzV207zTDOaUMZlExXV.jpg

Pobierz
  • 163
szyba zamiennik nordglassa ale to chyba dobry producent


@hsamot: no chyba niezbyt. Są miękkie i szybko się rysują od wycieraczek. Pilkington znacznie lepszy a różnica w cenie nie taka duża.
@mudkipz: OMFG, następna urażona dziewica w internecie, bo jakiś śmieć śmiał śmieć zaplusować komentarz. Luzik, ale:
1. Tak, czy inaczej ciężko mówić o "sprawcy" jako takim i to rzeczywiście nie wina tego kierowcy.
2. Ciekaw jestem jak długo będzie trwała przepychanka z ubezpieczycielem odnośnie wypłaty odszkodowania.

Niechże się stara i to odszkodowanie dostanie. Trzymam kciuki. A ty nie wołaj żeby błysnąć elokwencją. Bez odbioru.
@prezesik18 tu widzę każdy sie wypowiada a nikt nie ma pojęcia. Robisz to normalnie z OC typa który jechal przed tobą, od tego jest to ubezpieczenie. Najlepiej jak masz nagranie albo notatkę z policji, ale nie jest to wymagane. Sprawdzasz gdzie gość ma OC (używając UFG) i zgłaszasz roszczenie. Jak sie facet przyzna to masz z glowy. Oni tylko weryfikują czy faktycznie byl w tym miejscu mniej więcej o tej porze.
@prezesik18 No mój opel jest wart 15 i co to zmienia? Pełny pakiet mam. Tryb serwisowy. Pelne holowanie auto zastępcze. Mam go długo i dbam. I nie martwię się w takich właśnie przypadkach :)