Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jako kinoman oglądałem juz większość szeroko pojętych "dobrych filmów ". Czasami gdy mam wolny czas, siadam i zastanawiam sie czego jeszcze nie widziałem. Moje ulubione gatunki to filmy psychologiczne i thilery. Zna ktoś jakiś spoko film z tych gatunków? Najlepiej coś związanego z kryminałem.
#film #kino
  • 14
@Misza112 o Panie.. film zajebisty, Adrien.Brody na wysokim poziomie jak zwykle a i Keira Knitghtley również się postarała. Scenariusz petarda. a sam film chyba nie jest lekki ale daj znac jak wrazenia, bo jak sie spodoba to cos tam jeszcze pewnie wymysle do polecenia
@Misza112: Bo wiesz, miałam tak jak Ty, pare lat temu od niechcenia założyłam konto i oceniłam kilkadziesiąt filmów z buta, potem oceniałam film po obejrzeniu i teraz mam bazę 5000 obejrzanych filmów oraz seriali i co najważniejsze, ponad 500 zaznaczonych filmów do obejrzenia.
Biblioteka na to pozwala, filmów szukasz jak chcesz, wg. reżysera, wg. ocen, gatunku, roku itp. Nie ma szans żeby coś przegapić.
Jakbyś miał znajomych których gust cenisz bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: W sumie kiedyś myślałem nad założeniem konta. Być indywidualista w temacie filmów jest złym pomysłem. Zaraz ogarnę filmweb i zobaczę co i jak :D
@Misza112: To kwestia czasu aż poznasz portal i ocenisz dość dużo filmów. Na początek możesz też korzystać z rekomendacji, na pewno znajdziesz coś dla siebie i przy okazji odhaczysz to co już widziałeś.
Jak potem klikasz w program telewizyjny to ci się pokazuje na zielono że ten film chcesz obejrzeć i będzie leciał na twoich kanałach które też musisz dodać do ulubionych. To opcja dla ludzi z telewizją. Kiedyś był jeszcze
@streamer: Tak ale nie obiecuję że na zawsze, jak zobaczę że to ten typ to zostawię, jak nie to bye, bye.
Znajomych mam malutko i sa wyselekcjonowani, polegam na tych ludziach (tak naprawdę ich nie znam) bardziej niż na recenzentach.