Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blasfemia: no ludzie nie chcą się szczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie pozostaje ci polowanie, bo czasem zwolni się jakiś wcześniejszy termin! Bo ktoś zrezygnuje itp no i czasem też nowe punkty powstają albo dostawy są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Blasfemia: z praktyki bo też się rzuciłem jak szczerbaty na suchary w nocy jak mój rocznik wchodzil i mam pfizer dopiero po 20 - obserwuj w ciągu dnia. Zwalniają się terminy. Czasem nawet z pfizer i trochę zacząłem żałować, bo mogłem miec szybciej.
Ponadto jeżeli w gazetach pisali u was że jakoś duży powszechny punkt będzie otwarty, to też śledź terminy - w Bydgoszczy wjechała wtedy moderna j przez kilka dni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blasfemia: U mnie przy zapisach dla 30+ też był problem. Duże miasta pobudowały specjalnie punkty szczepień, ale nie dostały obiecanych dawek, żeby lokalne niepisowskie władze nie mogły odtrąbić sukcesu. Poluj na tej stronce na wolny termin. Ja tak zrobiłem, ale widzę że jest na niej jakiś problem. To po prostu sprawdzaj co chwilę rejestrację.

https://szczepienia.github.io/
@Blasfemia: W styczniu wypełniłem deklarację i wczoraj o 00:00 próbowałem się zapisać. Przy zatwierdzaniu terminu pojawiało się info, że jest już zajęty xD Ostatecznie udało mi się zarejestrować na Astrę na targach - 20 maj. Dzisiaj chciałem spróbować przerejestrować się na punkt szczepień na stadionie, to dostałem info na 989, że nie ma żadnych wolnych terminów na cały Poznań.
@Blasfemia: @lofca: ja dzisiaj w pracy polowałem co jakiś czas i się udało na 15.05 J&J w Poznaniu na Strzeleckiej złapać, więc chyba rzeczywiście trzeba sprawdzać pare razy na dzień, może akurat się uda