Wpis z mikrobloga

już wolę z PiS-em niż jak PO - z k0nfą, Ziobrą, Giertychem i Putinem.


@BrakPomysluNaNick: Przecież PO się nie dogadywalo z Ziobrą i Konfederacją, którzy są przeciwni funduszowi w ogóle. PO w przeciwieństwie do nich jest za funduszami, ale chcieli wynegocjować możliwość kontrolowania sposobu wydawania tych środków powołując niezależna od rządu komisję.

Lewaki postanowiły jednak grać pierwsze skrzypce i sprzedali się Morawieckiemu za obietnicę mieszkań i kasy dla samorządów, wystawiając tym
tak, ja wiem, byli za a nawet przeciw.


@BrakPomysluNaNick: co? Przecież od początku mówili jaka była strategia.

Nie rozumiem dlaczego bronisz Lewicy skoro zrobili absolutną głupotę.

a co do tego to taka komisja już istnieje, nazywa się Komisja Europejska. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@BrakPomysluNaNick: Co zatem szkodzi aby powołać niezależny organ krajowy, który by się tym zajmował i raportował KE?

Zawsze to.lepsze od obietnic, bo nic
@venividi: ale wiesz, że lewica zgłosiła rady nadzorujące i to nawet w kształcie w jakim PO by chciało, bo uzgadniali min. z Dulkiewicz i Jaśkowiakiem, czy nie? W sprawie chodzi o to, że są terminy itd. Borys Budka przyspał, lewica nie miała na kogo czekać, a teraz jest dorabianie filizofii. No bo jak to nikt do Rafałka Czaskoskiego nie zadzwonił.
co? Przecież od początku mówili jaka była strategia.


@venividi: tak było, nie zmyślam
https://www.wykop.pl/wpis/57153767/budka-w-grudniuxd-polityka/

Nie rozumiem dlaczego bronisz Lewicy skoro zrobili absolutną głupotę.

Bo nie zrobili, zrobili to co trzeba było zrobić.

Co zatem szkodzi aby powołać niezależny organ krajowy, który by się tym zajmował i raportował KE?

A jak PiS by nie chciał powołać to co? Bo nie słyszałem żeby Budka czy ktoś miał jaja i powiedział to - tak,
@MKULTRA: Żukowska już się dowiedziała jaki kształt ma mieć ten Fundusz Odbudowy czy jednak będą głosować bo Morawiecki obiecał?

W sprawie chodzi o to, że są terminy itd. Borys Budka przyspał,


@MKULTRA: Nikt nie przyspal. Już zapowiedziano, że jeśli nie uda się złożyć planu w 1 terminie to będzie wyznaczony kolejny. Niezłożenie planu w 1 terminie wywarło by dodatkowa presję na Morawieckiego i dało pole do negocjacji.

A tak to