Wpis z mikrobloga

@LatajacaPapryka512: Jeszcze jak na shindenie oglądałem to tam wymagali wyłączenia adblock'a. Niby ok, czasem wyskoczy jakaś reklama ale problem był gdy oglądałem jakieś anime. Gdy zatrzymywałem oglądanie to zawsze pojawiała się hentai reklama. Wbija Matka do pokoju i coś tam chce porozmawiać, a ja broń Boże nie zatrzymywałem animca (leciał w tle w czasie rozmowy).

  • Odpowiedz
@LatajacaPapryka512: Niedawno pytali się co chcę na urodziny to powiedziałem, że mogą być jakieś książki - zamówili mi mangi. Czasami jak do nich wpadam to coś tam obejrzę wieczorkiem i zdarza się, że akurat przyjdą się o coś zapytać to widzą jakieś chińskie bajki na ekranie. Ostatnio Koe no Katachi się wyświetliło gdzieś rodzicielce to się mnie zapytała czy wiem co to i gdzie mogłaby ewentualnie zobaczyć jak będzie miała czas.
  • Odpowiedz
@LatajacaPapryka512: Moja matka czasem rzuca komentarze w stylu "laleczki ci wyskoczyły", "ty myślisz, że ja nie widzę, co ty robisz na komputerze?", szczególnie gdy np. idę się odlać, a ona wbija na szybko posprzątać, a ja akurat nie zamknąłem laptopa - na szczęście wtedy na ekranie mam zwykle arty SFW albo czyszczenie mapki w Azur Lane (postacie w formie chibi, no chyba że użyją skilla) ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@LatajacaPapryka512: miło się na serduszku robi jak widzę rodziców którym nie przeszkadzają a nawet próbują zrozumieć pasje swojego dziecka () no ale niektórzy mają takich dla których lepiej zwyzywać wyśmiać i iść chlać dalej niż zaakaceptować( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LatajacaPapryka512: mame wie że mam mangi na półce ale w domu raczej oglądam anime po nocach, widziała też tapety z anime albo jak grałem w Fate/stay night. ostatnio nawet opowiadałem mamie o Shigatsu wa kimi no uso (zwlaszcza wątek matki bohatera) i była zaskoczona że takie wzruszające rzeczy oglądam i dziwiła się że to kreskówka bo może sama by chciała obejrzeć słysząc opis fabuły. może "Chcę zjeść twoją trzustkę" z nią
  • Odpowiedz