Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
#neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka #bekazemnie

Wiecie czym ja i moi znajomi libkowie, różnią od "lewactwa"?

Tym, że bardzo często stawaliśmy w ich obronie. Chodziłem na Marsze Równości i Czarne Protesty, które walczyły w sumie o rzeczy, z których nie miałbym bezpośrednio żadnych korzyści, ale wierzyłem, że to co robię jest słuszne.

Co natomiast robi "lewactwo", którego nie wspieram w ich aliansie z pisowcami?

Pluje mi w twarz i określa pogardliwie l*bkami.

Wiem, że to twitt jakiegoś randoma z Twittera, ale taką narrację widzę od dłuższego czasu również na wykopie.

Okazało się jednak, że byłem tylko pożytecznym idiotą. W sumie nie po raz pierwszy, bo kilkanaście osób zna tutaj moje minione już polityczne fantazje.

Ale przeżyłem i poprzednie zawody, więc przeżyje i ten.

No i nie ukrywam, że trochę żałuję oddanego głosu w 2019 roku na Lewicę.

Trochę, bowiem zagłosowałem na śp. Krzysztofa Liedela, który zmarł jakiś czas temu, a darzyłem go wielką sympatią.

Z fartem!
N.....t - #neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka #bekazemnie 

Wiecie czym ja i ...

źródło: comment_1620147818ISWrj3Un1AZ5TVPaudNZFW.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@FLAC: Kliknęło mi się zanim skończyłem hehz

czyli zostaniesz przykładem osoby która nie ma na kogo głosować


I niech to co teraz napisałeś wbije się do głów 90%. Neuropa nie ma na kogo głosować. Tusk se poszedł, Sikorski se poszedł, PO aktualnie to kupa, Lewica/Konfa to takie samo #!$%@? tylko po 2 stronach, PiS to PiS a Hołownia jest pomiędzy i potrzebuje dialogu.

Dajcie mi typa, który popiera przyznanie równych praw
  • Odpowiedz
@Neubert To samo, a później na spotkaniu z ludźmi z Razem (ze względu na działalność społeczną) nasłuchałem się beki z centrolewicy, kapitaluchów, libków i uznałem, że lewicowcy po prostu nie chcą przekonywać innych do swoich racji. Jeśli nie jesteś prawdziwym lewicowcem (CAŁY PROGRAM TO IDEAŁ) to nie zasługujesz na nic, zamknij mordę Balcerowiczu.

A na Marsze Równości będę dalej chodził z przekonania, ale na lewicę w życiu nie zagłosuję, nie warto.
  • Odpowiedz
@Neubert: Jeszcze niedawno zakopywałem kucospam o Spurek i jej urojeniach w ramach "solidarności" i inne tego typu rzeczy, ale teraz bardzo tego żałuję. Mało tego uważam, że kuce mają więcej RiGCZu od Lewicy, a szczególnie Razemków i ich ekstremistów.
To jest banda fanatyków przy których kuce są bardzo umiarkowani. Dyskusja z kucem to merytoryczna dysputa przy wysrywach Razemków, których zakres słów kończy się na słowie "libek", żadnych innych słów nie znają.
  • Odpowiedz
@qluch: ale tak w ogole to jest " Lewica" a nie lewica.

Żaden Razemek ci nie wyjaśni co jest lewicowego per se w zadłużaniu się u światowej finansejery i zwiększaniu kompetencji wielkiej i neoliberalnej organizacji miedzynarodowej jaką jest. Nie wyjaśni bo lewica wobec takich dzialan powinna być przynajmniej powsciagliwa.

W efekcie w tej zdradzie Lewicy nawet osoby o rzeczywiście lewicowych pogladach stały się "libkami" bo libkiem jest każdy krytyczny wobec linii
  • Odpowiedz
@Neubert: To są polityczne śmieci, na które trzeba pluć na równi z PiSem. Dali PiSowi kolejną kadencję i niczego nie zmienią przez kolejne 6 lat, bo PiS ma ich za zboczeńców i komuchów.

Oni pierniczą coś o libkach xD No bo tylko tyle im zostało. Absolutnie czekam, żeby PiS zaczął dokręcać śrubę i te polityczne zera i ich wyborcy nagle obudzą się w kraju bez wolnych mediów, bez praw człowieka, z
  • Odpowiedz