Wpis z mikrobloga

Zdenerwowałem się od czytania gówno wysrywów pod postami dotyczącymi dodania zapisów do Returnala. Oczywiście chodzi o zapis przed wyłączeniem gry zamiast dawania konsoli w tryb uśpienia a te debile myślą w sumie to nie wiem co myślą. "gra ma byc taga jagom jom tfurcy hcieli” ale bym im wszystkim z plaskacza zaje... Przecież jedyne co zmieni dodanie tego to zmniejszenie możliwości, gdzie może wywali nam grę i wyłączenie tego irytującego światełka w konsoli. (°°
#ps5 #returnal
  • 4
@MarchwiowySok: nie byłem zaznajomiony z tematem i na podstawie takich komentarzy jak przytoczyłeś byłem pewien, że afera jest o zapisy w trakcie gry. Dopiero po wczytaniu się w temat dowiedziałem się, że oni wogóle nie dali możliwości pauzy XD. Ja sobie nie wyobrażam w to grać w ten sposób. Jestem dużym fanem przykładowo isaaca i chyba by mnie strzeliło jakby się z gry nie dało wyjść kiedy potrzebuje tylko trzeba było
@Medonix: a daj spokój, masz fajny run a musisz kończyć to albo konsola do uśpienia albo wszystko od nowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przecież przydatność tej opcji wychodzi przy pierwszym posiedzeniu z grą. (°°