Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: ja nawet nie chcę wiedzieć co ona tam robiła a wiem ale pół wykopu jest tym zasrane. Także Ty też się zastanów, zanim wrzucisz swoje nudesy do neta, albo komuś wyślesz. W internecie nic nie ginie ;)
@Phyrexia: Oliwa sprawiedliwa itd. Jedni mieli niszczoną karierę za posty które napisali kilka lat temu, inni mieli chlew po polubili rasistowskie żarty, a jeszcze inni mają kłopoty przez to, że nagrywali sexcontent na kamerkach. Chyba dobrze, że to wypływa. Jeżeli ta dziewczyna faktycznie się zmieniła to raczej sobie poradzi. Teraz chyba wszystko zależy od tego jak na to zareaguje.
@Phyrexia: Skoro ona o tym zdecydowała i bez przymusu się wtedy pokazywała to chyba była świadoma tej decyzji i tego co się z nią wiąże a traktujesz to jakby jej chłopak nagie zdjęcia wypuścił do neta bez jej zgody.
@Phyrexia: Masz problemy z logiką, jeśli sama odpowiadasz sobie na pytania. Udawana scena łóżkowa, zatrudniona aktorka > nieudawane pokazy w celach zarobkowych, osoba prywatna.
Kazik kiedyś śpiewał i ja się z tym zgadzam "wszyscy artyści to prostytutki", aktorzy, performerki seksualne...
Ja bym nie pajacował w ten sposób, sfera intymna to dla mnie świętość która zostaje w mojej sypialni :)