Wpis z mikrobloga

  • 23
Co by nie mówić, ta #natsu to fajna dupa ¯_(ツ)/¯ O co jest ten cały shitstorm? Bo siedziała na chaturbate a teraz nie siedzi i robi co innego? ( )
  • 25
  • Odpowiedz
Tak samo nie chcą tego firmy z nia współpracujące bo jej przeszłość bardzo mocno kłóci się z jej obecnym wizerunkiem.


@kamil514: A ja nie wiedziałem co to za szlauf, znajomy pokazał jej foty i miniaturki filmów i moje pierwsze skojarzenie to właśnie "pewnie #!$%@? z onlyfans" czy #!$%@? wie co. Jej wizerunek to typowy kamerkowy szlauf własnie wiec nie rozumiem.
  • Odpowiedz
A mi się wydaje że wy wszyscy jesteście zakompleksionymi,chuderlawymi,pryszczatymi frajerami z cofniętą szczęką i niektórych z was trochę za bardzo boli dupa że jak to mówicie na nią "dziwka" teraz ma miliony i sławę i to głównie o to się rozchodzi a nie o zły wpływ o dzieci czy inne gówno ;) Czas się przyzwyczaić panowie że jesteście na dole piramidy czy łańcucha pokarmowego w końcu większość z was 15 lat ma
  • Odpowiedz
contentem dla dzieci i dziecko w wieku 8-10


@kamil514: widziałeś co oni mają na kanale? To jest raczej dla grupy 13+ i serio nic bulwersującego w tym nie widziałem...
  • Odpowiedz