Wpis z mikrobloga

Siema. Zamierzam grać w wow tbc. Jeśli mam przegrać w tbc kilka set godzin to trzeba wybrać fajną klase :D. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy taki mage w tbc jest fajny? Tzn. czy jego mechanika opiera się na czymś więcej niż na klikaniu 3 przycisków przez cały raid. Który spec pod względem mechaniki będzie ciekawszy arcane czy fire? Zastanawiam się też czy zagrać warlockiem destruction. Grałem nim na retailu. Pomiędzy retailem a tbc jest duża róznica w klasach, ale szczerze jak porównywałem skille warlocka z tbc i retaila to większość wydaje się podobna/taka sama i boje się że granie warlockiem będzie wyglądało bardzo podobnie. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jeśli miał styczność z tymi klasami?

#worldofwarcraft
#wowclassic
  • 16
to twoje zdanie


@GnijacyNissan: ale zaznaczył to, przecież napisał prawdę rotacja większości speców w tbc to 3 klawisze na krzyż z czasem mocno te rotacje się rozwinęły gdzie w bfa można było palce połamać na niektórych specach
@nairoht: zesrał się, a nie zaznaczył xd to, że dla ciebie #!$%@? w guitar hero na instancji jest fun, nie znaczy, że dla kogoś jest. niektórzy wolą progress przez leveling, a nie wbijanie l-capa w 20h i #!$%@? przez pol roku tych samych (sic!) kilku instancji, bo blizzard nie potrafi wprowadzić patcha. zresztą, tożsamość klasowa na SL nie istnieje, klasy są nijakie i różnią się nota bene tylko umiejętnościami i zasięgiem
ta gra stala sie strasznie casualowa,


@GnijacyNissan: xD #!$%@? znow illidian padnie w 3h a ty mi #!$%@? o casulach typowy TBC SUPER UBER TRUDNY CONTENT BO BLIZZARD DAL ROBIENIE KLUCZYKOW DO INST HC I BYLO TO UBER TRUDNE XDDD bylo #!$%@? uber nudne #!$%@? quest chainow i rep aby sobie do insty wejsc nie mialo to z trudem nic wspolnego poza marnowaniem czasu, warlock w tbc spamuj shadow bolta ziomek
@nairoht: zesrałeś się o nie to, o czym powiedziałem i zabolało cię strasznie to, że określiłem retail jako casualowa gra. zakuło cię to strasznie, a prawda taka, że oba są casualowe, tylko retail trochę bardziej. nikt nie wymaga od ciebie odblokowywania totemów na szamanie, nie mówiąc o innych questach klasowych, które po prostu nadawały klimatu grze. gra jest bez wyrazu, a klasy nie mają żadnej tożsamości. rzuciłem takie argumenty, a ty
@GnijacyNissan: oczywiście że się #!$%@?łem bo ci co krzyczą że wow po wotlku jest casualowy kończą swoja grę na:
a. zorbieniu lfra/normala
b. wbiciu 500 rata na bg/arenach
c. wbiciu 60lvla (czy adekwatnie maks lvla)
d. zrobieniu +2 na plusach

i potem jest kwiii bo dodatki causlowe ale jednak gówno zrobiłem bo jest CASUALOWE.
@nairoht: ta, dlatego zrobilem 15stki, zrobilem hc i 6/10 m
rata fakt niewiele, bo kolo 1800, ale wybralem klase, ktorej nie czulem na pvp, bo chcialem zagrac czyms, czym jeszcze nie gralem

ta gra jest casualowa, skończ bronić, że nie XD
@nairoht Ludzie błędnie postrzegają te grę przez nostalgię. Kiedyś dostęp do informacji był trudniejszy, ludzie się tak łatwo nie dzielili taktykami na bossy, która klasa jest najlepsza i w jakie talenty iść. Teraz z biegiem czasu wiemy wszystko, dlatego classic jest taki łatwy bo mamy lepsze komputery, wiemy jak budować postac, co konkretnie robić na danym bossie i addony które to wszystko ułatwiają. Trudny to jest retail jak robisz mythici bo masz