Wpis z mikrobloga

Jestem fanatykiem giełdy. Cały portfel #!$%@? pennystockami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi akcje alpp, atvk czy innym palantirem i trzeba wyciągać w szpitalu, bo są #!$%@?. W swoim trzymiesięcznym życiu inwestora już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu nndm w nodze.
Druga połowa mieszkania #!$%@? „Inwestorem Polskim”, „Światem Inwestora”, „Super Giełdą” xD itp. Co tydzień robię objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie giełdowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem się into wykop, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzę na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzę na jakichś forach dla idiotów i kręcę gównoburze z innymi idiotami o najlepsze penny itp. Potrafię drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciea #!$%@?łem, to założył tam konto i mnie trollował, pisząc w moich tematach o alpp, typu „drony jedzo guwno”. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, mam już na forum rangę Bordo, za #!$%@? 10 tysięcy postów.
Jak jest ciepło, to co weekend #!$%@? u Janusza żeby kupić nowe akcje GME. Od jakichś dwóch miesięcy w każdy poniedziałek czekając na start giełdy czytam reddita o penny , a ojciec #!$%@? o zaletach odpoczynku tego gówna. Jak się dostałem na studia, to wszystkim przez tydzień #!$%@?łem, że mam air maxy dzięki temu, że inwestuje i dobrze mi idzie.
Co sobotę budzę się ze swoim znajomym Mirkiem czekając na 15:30, oglądam swoje portfolio, czytam o nowych stockach które zrobią 6000% w tydzień itd.
Przy jedzeniu zawsze #!$%@?ę o akcjach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Wykop, ja sam się nakręcam i dostaje strasznego bólu dupy durr, niedostatecznie trzymają, tylko shortują hurr, robię się przy tym cały czerwony i odchodzę od stołu, klnąc, i idzie czytać co ZADYMIARZ_PL piszę, żeby się uspokoić.
W tym roku ojciec mi kupił na święta 3 akcje tesli. Oczywiście do wigilii nie wytrzymałem, tylko już wczoraj je sprzedałem i byłem 20%-, żeby dokupić więcej clwd. Ubrałem się w ten syf po jajca i siedziałem cały dzień na telefonie patrząc jak mi t212 zablokował akcje i nawet sprzedać nie mogłem.
Gdyby mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich shortujących w Polsce, tobym wziął i #!$%@?ł.
Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny, to stary jako prezent kupił mi palantir drodze wyjątku. Super prezent #!$%@?.
Patrzyliśmy jak spada z 42$ na 19, dochodzimy na 36$, a mi już się oczy świecą i oblizuje wargi, podniecony. Złożyłem ręce i siedzimy nad aplikacją, i patrzymy na gme. Po pięciu minutach od wydania nowej gry -30%, więc włączyłem telegram, to mi kumpel z czatu #!$%@?ł do głowy, że hitif to teraz na pewno odbije. Jak się objupiłem, to zaraz emisje akcji zrobili, żebym się nie wyleszczyl, bo im #!$%@? za mało pieniędzy było.Sześć godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na hitif jak w jak mi Ferrari sprzed nosa ucieka. Urodziny mam w listopadzie, więc jeszcze do tego było zimno jak sam #!$%@?. W pewnym momencie ojciec mówi, ze mogę iść do Janusza na budowę i za wypłatę uśrednić. Wytłumaczył mi, że trzeba czerwone uśredniać, bo inaczej nigdy nie wyjdę z gowna.
Wspomniałem, że mam kolegę Mirka, z którym inwestuje. Kiedyś towarzyszem moje portfolio był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w czapce ALPP. Był zemną prawie jak brat, przychodził z żoną Bożeną na Wigilie do nas itd. Raz miałe imieniny, Zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@?śmy się i oczywiście cały czas gadaliśmy o alpp i hitif. W pewnym momencie zaczęliśmy drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsza jest trawa, czy drony.
WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ, JAKIE DRONY MAJĄ ŚMIGŁA?
#!$%@? TADEK TRAWA W POLSCE PO 50. ZŁ CHODZI, TWÓJ DRON TO IM MOŻE NASKOCZYĆ.
CO TY MI O DRONACH #!$%@?, JAK LEDWO LATASZ. HOTIF TO JEST KRÓL LATANIA JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI.

I już dalej mi się nie chce pisać, możecie dokończyć.
#gielda #pltr #alpp #pasta #inwestycje
  • 2