Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch
Mirasy opłaca się kupić obecnie Nintendo switch ? Czy może szykuje się jakąś nowsza konsola od Nintendo ?
Planuje kupić pod ring fit

Jeśli jednak kupować to ta konsola ma jakieś konkretne wersje? Jak w przypadku Xbox albo PS ?
  • 16
Czy może szykuje się jakąś nowsza konsola od Nintendo ?


@Asymilat: zasadniczo nic nie wiadomo, ALE będzie wiadomo

Na najbliższym E3 ma być zapowiedź nowej zeldy, a ona ma wyjść razem ze switchem pro/2 jako system-seller

Także jak przez ostatnie parę lat polecałbym brać po same kule, to teraz polecam czekać na E3
@Asymilat: konsole od nintendo mają to do siebie, że jak ci się znudzi nawet po pół roku to odsprzedasz z niewielką startą

Jeśli jednak kupować to ta konsola ma jakieś konkretne wersje?


Lite i zwykłą. Lite jest tańsza i nie ma docka do podłączenia jej do tv - można grać tylko mobilnie. Grywam i tak i tak, przy czym w niektóre tytuły naprawdę fajnie gra się na kanapie i warto dopłacić
@Asymilat: opłaca się. Też się tak zastanawiałam, jak już w zeszłym roku trąbili o Pro, a oni koszą hajs i konsola sprzedaje się jak świeże bułeczki, więc im nie warto. Wydadzą tylko nowe kolorki i nara. W końcu przestałam się zastanawiać i kupiłam w listopadzie, do tej pory ograłam już tyle tytułów, a o wersji Pro ani widu, ani słychu.
@Asymilat: Ja też się zastanawiałem przez kilka miesięcy, śledziłem doniesienia o nowej wersji i w końcu kupiłem. Absolutnie nie żałuję! Od kiedy mam Switcha to PS5 stoi i się kurzy.

Jeśli chcesz Ring Fita to koniecznie musisz kupić normalną wersję. Lite nie ma wyciąganych joy conów, które są potrzebne do Ring Fita.
@MtEverest: Do Switcha Lite nie można podłączyć dokupionych joyconow?

Wiadomo, mija się to trochę z celem, poza tym nie będzie przecież patrzył na mikroekranik skacząc z tym kółkiem, ale czysto teoretycznie - nie mógłby? :D
jak ci się znudzi nawet po pół roku to odsprzedasz z niewielką startą


@Atreyu: jeśli dobrze kupić, to jeszcze można zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja za swojego dałem ok. 950 zika.