Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 245
@intires98: nie każdy musi być programistą i nie od razu Rzym zbudowano ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako elektronik zaczynałem u Janusza za 1200 + procent z napraw, teraz mam 10 lat zawodowego doświadczenia i pracuję za granicą za ładną kasę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 588
@intires98: i mój protip - póki nie masz skończonych 25 lat to zasuwaj za granicę, w większości krajów będziesz miał nieoppodatkowaną wypłatę więc szybko się dorobisz. Może też ktoś cię nauczy jakiegoś konkretniejszego zawodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 290
@intires98: yyy skoro wcześniej miałeś już podobne kwoty ale nigdy 4 cyfr to jak kwota np 999zl może być podobna do 2686zl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@3zMK2: Jak jest młody, to powinien uczyć się i studiować, a nie powiększać grono patusów i niewykwalifikowanych podnóżków. Po studiach za granicą dostanie znacznie lepszą pracę.
  • Odpowiedz
@intires98: o Jezu panie moja żona zarabia więcej niż ty. To nawet nie biorę pod uwagę jej zarobków. Rozchodzi jej się na waciki. Starczy ci chociaż na bilet aby wylecieć gdzieś i zacząć żyć normalnie? Czy odrazu sznur?
  • Odpowiedz
@sayo300: gratuluję wysokiego statusu ale ogromna część ludzi żyje jak OP więc nie wiem jaki cel miał Twój komentarz, chyba żeby się tylko pochwalić
  • Odpowiedz
@intires98: Wbrew pozorom całkiem niezłe pieniądze, nie słuchaj lamusów. Ja jestem programistą, a moje początki to nie było 15 tys, tylko 1.5 tys (wtedy mniej niż na kasie w Lidlu). Tak, że będzie tylko lepiej.
  • Odpowiedz