Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Covidianie.

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LETNI ŻOŁNIERZ ZASZCZEPIONY TRZY DNI WCZEŚNIEJ

Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r. Ojciec trójki dzieci, sportowiec, żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.

Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:

„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2262831493849176&id=162170817248598
Z powyższego:

Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły.
_______________________________________________________________________________________________

Jak ktoś nie ma wyboru innej śmiercionki od AstryZeneki, a "musi" się zaszczepić, bo wakacje już zaplanował, to ma ode mnie głos w Nagrodach Darwina.

#koronawirus #bekazcovidian #wykopastrazenecaclub
A.....a - Dzień dobry, Covidianie. 

Mam dla was lekturkę do kawusi:

ZMARŁ 37-LE...

źródło: comment_1620541215gJndyKoP38sv49mCi02AzW.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: to teraz jak wy nie wierzyliście w przypadki śmierci spowodowanej Covid to ja nie wierzę w takie przypadki. I koło się zamyka. Kurde, nawet zaczynam was szury trochę rozumieć


@Kunowitz: Ludzie umierali i umierają na grypę czyli dokladnie na powiklania po niej. Umierają na zapalenie płuc. Praktycznie kazda starsza osoba jak dostawala zapalenie płuc to rodzina juz wiedziala ze trzeba sie żegnać. NIKT NIE ROBIŁ Z TEGO AFERY. Teraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
@Adwokat_Boga: jeździsz samochodem? Wczorajszej nocy w wypadkach na polskich drogach zginęło kilkanaście osób. Ktoś kto z własnej woli wsiada do samochodu ma odemnie nagrodę Darwina
  • Odpowiedz
jeździsz samochodem? Wczorajszej nocy w wypadkach na polskich drogach zginęło kilkanaście osób. Ktoś kto z własnej woli wsiada do samochodu ma odemnie nagrodę Darwina


@PanG: Porównanie totalnie z czapy. Równie dobrze mogłeś napisać, że ludzie umierają ze starości, więc każdy kto się rodzi, ma u ciebie nagrodę Darwina, czyli też ją sobie wręczasz.
  • Odpowiedz
Nie lubię tego zwrotu, ale brzytwa Ockhama. Chodzi o kasę. Właściciele AstryZeneki posmarowali komu trzeba, żeby dalej zarabiać, a skutek uboczny w postaci zakrzepów? Umrze niewielki procent, więc nie tragedia, a statystyka, jak mówił Stalin.


@Adwokat_Boga: Szczepionka AstraZeneca, Vaxzevria, ma najniższą cenę ze wszystkich covidowych szczepionek, była też rozwijana z rządem Brytyjskim na zasadzie non-profit - firma zrzekła się zysków do lipca 2021. Do krajów gorzej rozwiniętych mają ja sprzedawać w
  • Odpowiedz
ok, to idź zaszczep się na grypę i idź kopać piłkę dwa dni z rzędu


@JacekBalcerzak: Ale ja się mogę zgodzić, że gość nie był geniuszem intelektualnym. Natomiast po takiej akcji, po szczepionce na grypę, spodziewałbym się raczej omdlenia, zasłabnięcia, może i hospitalizacji, ale nie zgonu na zatorowość płucną.
  • Odpowiedz
Firmy farmaceutyczne to gigantyczne koncerny, kierują się bilansem potencjalnych zysków i strat. Szczepionki nie są taką żyłą złota jak choroby przewlekłe, jak nadciśnienie, miażdżyce itp, na które ludzie muszą brać leki całe życie.


@Prezes: Dokładnie. Szczepionki mogą być tak opracowane, że będą chronić przed covidem, a wywoływać choroby przewlekłe.
Dawniej na medycynie była dietetyka i zielarstwo, a teraz studia medyczne sponsorowane są przez firmy farmaceutyczne i chodzi tylko o to, żeby
  • Odpowiedz
Podeślij jakieś wiarygodne badania, które faktycznie podają ile było powikłań związanymi z zakrzepami, a nie jakieś randomowe link z googla.


@Prezes: W tym przypadku musisz samodzielnie poczytać, pomyśleć, powiązać fakty, bo politycy są covidiotami, a lekarze boją się o pracę, więc większość z nich woli wpisać właśnie "niewydolność sercowo-płucną" bez żadnych dopisków niż zgłosić NOL.
  • Odpowiedz