Wpis z mikrobloga

@Jofiel: ja ostatnio coraz bardziej się przekonuję, że jak ktoś ma kota to jeszcze coś nie tak z głową. Znajomy kupił mieszkanie. Zrobił umywalke na prawie 100cm żeby kot miał kuwetę w łazience. W drzwiach do łazienki będą dziurę wycinać żeby kot mógł wejść.. Przed wejściem wycieraczka z napisem 'tu mieszka kot z rodziną'. No muszą być upośledzeni
@M_longer: Rudolfowi się wygodniej leży jak jest do góry nogami czy przekręciłeś bo mocno wydrapał po drugiej stronie? Długo wytrzymują Ci te drapaki? Ja mam identyczny od 3 miesięcy, kot bardzo często go drapie i wydaje mi się że spokojnie jeszcze z rok go poużywa. A kupiłem dwa od razu XD
  • 0
@M_longer: Rudolfowi się wygodniej leży jak jest do góry nogami czy przekręciłeś bo mocno wydrapał po drugiej stronie? Długo wytrzymują Ci te drapaki? Ja mam identyczny od 3 miesięcy, kot bardzo często go drapie i wydaje mi się że spokojnie jeszcze z rok go poużywa. A kupiłem dwa od razu XD


@buysy jest obrócony bo Loki wyżarł kawałek. O dziwo jak drapak jest do góry nogami to rudy chętniej na nim