Wpis z mikrobloga

#ecommerce #esklep #sklep #online #blog #wordpress #biznesonline #pytanie #pieniadze

Założyłam sobie sklep woocommerce na wordpressie i zastanawiam się czy mogę tam sprzedawać ebooki ? Jest opcja widzę sprzedaży plików do pobrania, ale wszystkie moje znajome które sprzedawały ebooki miały jakichś kolesi którzy im ogarniali to a ja to wszystko zrobiłam sama w kilka minut i tak się zastanawiam czy może to moje jest jakieś gorsze albo o czymś nie pomyślałam hm...
  • 6
  • Odpowiedz
@michalina__:
Zastanowiłbym się czy ebook nie powinien mieć za każdym razem unikalnego ID gdzieś zaszytego żeby można było dojść kto spiracił i czy pobieranie plików w Twój sposób tego nie pomija (wszyscy efektywnie pobierają jeden i ten sam plik).
  • Odpowiedz
@Deykun: no właśnie też o tym myślałam podobno jest taka opcja, tylko jak to jeszcze muszę ogarnąć... chociaż obawiam się, że w takim wypadku jest jakis generator i wysylka ebooka odbywa sie na email hm
  • Odpowiedz
@Terrano_pl: dzięki, tak wlasnie robię krok po kroku, tak też stworzyłam całego bloga na wordpressie bo małam dość straty kasy na pseudo fachowców... no i tutaj się zastanawiam koleżanki wydały kupę kasy na ten sklep mnie kosztowało to póki co 10 zł za domenę nową i zastanawiam się czy jest coś o czym nie wiem
  • Odpowiedz