Wpis z mikrobloga

Narzekaj na podatki w Polsce, gdzie na JDG jest liniowe 19% i 1500 zł zusu miesięcznie. Wyjedź do Danii, gdzie są jedne z najwyzszych podatków na świecie, a opodatkowanie najbogatszych sięga grubo ponad 50% xD.

Dlaczego nikt kto narzeka na wysokie podatki nie wyjedzie tam, gdzie są niskie? Tylko każdy pcha się do tych lewackich kalifatow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #podatki #gospodarka #emigracja #pracbaza #ekonomia
Ignacy_Loyola - Narzekaj na podatki w Polsce, gdzie na JDG jest liniowe 19% i 1500 zł...

źródło: comment_1620636057VcZdoUPn13ILaR7DBiZ2Y3.jpg

Pobierz
  • 199
  • Odpowiedz
Zdrowie - prywatnie, straży pożarnej i policji nie potrzebowałem, 500+ nie pobieram, zakupy coraz droższe, podatki coraz większe, prąd woda śmieci #!$%@?ą jak kryptowaluty, a w covidzie dostałem jedynie 5000zł i tyle.


@skolfild: A ja nic nie dostałem. Czemu mam do Ciebie dopłacać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Ignacy_Loyola: nawet nie widać prze te ostatnie ponad 5 czy już 6 lat żadnych inwestycji. Jedynie samorządy coś robią z pomocą UE. A jak Zjednoczona Prawica coś buduje to jest to szwindel lub trzeba rozebrać.
Może i niskie podatki ale wszystko na zatracenie katolickiej oligarchii. ()
  • Odpowiedz
@ediz4: Nic do mnie nie dopłaciłeś bo za tą pomoc ja już zapłaciłem swoimi podatkami kilkusetkrotnie. To raczej ja dopłaciłem do tego z czego korzystasz w Polsce.
  • Odpowiedz
@Koliat IpBox nie daję żadnego 5%. To jest chwyt marketingowy. Realnie wychodzi jakieś 12 procent bo nie możesz całości pracy rozliczać w ten sposób. Jak ktoś robi całość to niech już odkłada kasę na odsetki i zaległy podatek
  • Odpowiedz
Narzekaj na podatki w Polsce, gdzie na JDG jest liniowe 19% i 1500 zł zusu miesięcznie. Wyjedź do Danii, gdzie są jedne z najwyzszych podatków na świecie, a opodatkowanie najbogatszych sięga grubo ponad 50% xD.


@Ignacy_Loyola: No tak, lepiej, żeby mi brali trochę mniej podatków i w zamian dostać gówno, niż trochę wyższe podatki, ale widzieć, że na coś one idą. Co mi po tym, że podatki w PL są niższe,
  • Odpowiedz
W razie wykrycia poważniejszej choroby to musisz zbiórki robić, ewentualnie kupujesz ważniejsze leki samemu, serio myślisz że ktoś Cię z poważnej choroby wyleczy pomimo "darmowej" służby zdrowia?


@skolfild: No tak to nie wygląda. Jak mój stary miał wypadek to miał operacje neurochirurgiczna i zrobioną przepuklinę oraz biodro. Gdyby miał za to zapłacić prywatnie, to by wydał więcej niż na nowy samochód.
  • Odpowiedz
uzyn kumpla pojechał do huty robić w Danii z rodziną. Od razu dostał mieszkanie socjalne 60 metrów. Mimo, że najniższa krajowa i tak starcza na życie spokojnie


@galagaguy: O tym własnie mówię. Bogaci się składają na tkaich jak on.
  • Odpowiedz
Dlaczego nikt kto narzeka na wysokie podatki nie wyjedzie tam, gdzie są niskie?


@Ignacy_Loyola: Uwaga, podaję rozwiązanie zagadki. Nikogo nie obchodzi czy podatki są niskie czy wysokie, tylko ile jest w stanie kupić za to co mu zostaje i czy w kraju dobrze się żyje.
  • Odpowiedz
Dlaczego nikt kto narzeka na wysokie podatki nie wyjedzie tam, gdzie są niskie? Tylko każdy pcha się do tych lewackich kalifatow. ( ͡


@Ignacy_Loyola: Ależ to bardzo proste, nazywa się gadaniem głupot. I te argumenty o dziurach w drogach czy lekarzu xD

Urzędnicy w Polsce zarabiają mniej i to największa różnica. A służba zdrowia idzie z innego wora, prowadząc działalność opłacasz ubezpieczenie medyczne osobno nie tylko w Polsce. Jakby jeden czy
  • Odpowiedz
Narzekaj na podatki w Polsce, gdzie na JDG jest liniowe 19% i 1500 zł zusu miesięcznie. Wyjedź do Danii, gdzie są jedne z najwyzszych podatków na świecie, a opodatkowanie najbogatszych sięga grubo ponad 50% xD.


@Ignacy_Loyola: Mirku widać, że Ty nie zrozumiałeś o co chodziło OPowi ;)
  • Odpowiedz