Wpis z mikrobloga

@g0dl1ke: jak w tym kraju ma być dobrze, jak nikt nie szanuje aut służbowych? (°°


@haudujudu_: leasing, ale i tak będzie wykup. Pójdzie w ciągu miesiąca jak każdy poprzedni chociażby klar od ptasich gówien schodził xD A potem jakiś Mati kupi i zacznie korekty lakierów i w detailing się bawić, pewnie nawet zwalniać przed programi zwalniającymi będzie do 10km/h xD
@g0dl1ke: W sumie to mam podobnie :) Aczkolwiek aktualne daje swojej narzeczone.

Moje jedynie widzi troche częściej myjnię. Ale tak, czasami myślę sobie co będzie jak to auto, mając już te 8-10 lat, trafi do jakiegoś fanatyka (w koncu bedzie sprzedawane po pierwszym wlascicielu, salon polska, doposozony - mysle, ze bedzie chetnych). Jak ja tym 2 paki jezdze codziennie :D
@Shyvana Ja w jej wieku to staż wziąłem za 900zl miesięcznie by się jakoś wybić,, zbierałem cztery miesiące na kompa, potem imalem się wszystkich prac i nigdy nie prosiłem nikogo o pieniądze. Do pracy 3km rowerem niewazne w jaka pogodę. Jakoś nie przeszkadzało mi że zarabiam najnizsza bo wiedziałem, że #!$%@? umiem i muszę mieć doświadczenie, taka jest kolej rzeczy, ale jak takie tępe julki na start chcą na samochód za 26k
@bocznica ej ej! Przecież idea zrzutek właśnie po to jest! Poza tym samochody młodej osobie się przyda jako łatwie... aż nie mogę tego dokończyć nawet w żartach xD niech się w łeb #!$%@?