Wpis z mikrobloga

Witam jest mi ktoś w stanie sprawdzić albo podać jakaś strone do sprawdzenia wyposażenia audi ? Planuje zakup od znajomego z bliskiego otoczenia tylko ona tak jak i ja jestem zielony w tym temacie bo kupila to auto dawno temu sprowadzane. chodzi mi o pełna listę wyposażenie bo z tej strony historiapojazdu.gov.pl to jedyne co jest to stan drogomierza i jaki silnik. Jeżeli by też pisało o jakiś wypadkach, stłuczkach przed sprowadzeniem to tez by było dobrze vin podeśle na pv Pozdrawiam
#vin #motoryzacja #audi
  • 12
@SzymonekS no tak dokopałem sie do takich stron tylko ze ten samochod stał w garażu można tak powiedzieć od 7lat wiec to co sie działo w polsce to mnie nic nie zaskoczy myślałem że bedzie po prostu strona w ktorej wklepie numer seryjny i wyskoczy z gory na dół co tam jest. Ale no z ta historia wypadkowa to racja chyba bedzie trzeba z tego typu stron skorzystac i przy okazji jescze
@perun79 no może źle to napisałem stał w zimie a w lato był użytkowany ale no wiadomo nie tak jak na diesla przystało dlatego narazie ogarniam podstawowe rzeczy co było kiedyś z tym autem no i co on wogole ma jakie wyposażenie jak juz bede wiedzial dopiero warsztat i sprawdzane jak to tam wszystko wyglada