Wpis z mikrobloga

Jesteś kobietą i nie jesteś brzydka? Gratulacje, możesz liczyć na duże powodzenie na #tinder i #badoo wśród mężczyzn.

Jesteś mężczyzną i nie jesteś brzydki? Przykro mi, ale niebycie brzydkim to za mało. Musisz posiadać naprawdę ponad przeciętne cechy wyglądu by nie zostać choćby pominięty przez kobiety na portalach randkowych.

Rzeczywistość potwierdza to przy każdej okazji....
  • 24
@Asterling: ale ze co, ze swipe na podstawie zdjecia lewo/prawo? No po czyms trzeba sortowac przeciez.
Ja nawet opisow nie czytalem za bardzo. Za to z automatu odrzucalem laski ze zwierzetami na zdjeciach :D
Jestem juz prawie 3 lata z rozowa ktora tam poznalem, w bliskim otoczeniu tez mam pary ktore korzystaly z tindera, nikt nie narzekal nigdy na to narzedzie, serio. Takie czasy.
Kilka lat temu jak przegladalem "konkurencje" to
ale ze co, ze swipe na podstawie zdjecia lewo/prawo? No po czyms trzeba sortowac przeciez.


@swiniakstatysta: I na tym polega problem ¯\_(ツ)_/¯ Charakter nie ma zanczenia, jeśli nie jesteś przystojny. Możesz być spoko osobą, a i tak możesz zostać pominięty.

A z takim podejsciem to i tak gowno zbudujecie a nie zdrowy zwiazek.


@swiniakstatysta: tu już nawet nie chodzi o związek, tylko po prostu jakąś realcję, nawet FWB/ONS, cokolwiek.

chyba
@swiniakstatysta: I na tym polega problem ¯_(ツ)_/¯ Charakter nie ma zanczenia, jeśli nie jesteś przystojny. Możesz być spoko osobą, a i tak możesz zostać pominięty.


@Pralko-suszarka: oczywscie ze ma i jest wazniejszy niz wyglad chyba ze mowimy o ONS/FWB.
Przestan powtarzac te kretynizmy. Tinder jest po prostu narzedziem gdzie dokonujesz wstepnej filtracji na podstawie zdjecia i opisu w ciagu kilku sekund bo to jest najszybsze. Jak niby chcesz zaprezentowac swoj
oczywscie ze ma i jest wazniejszy niz wyglad chyba ze mowimy o ONS/FWB

Tinder jest po prostu narzedziem gdzie dokonujesz wstepnej filtracji na podstawie zdjecia i opisu w ciagu kilku sekund bo to jest najszybsze.


@swiniakstatysta: Czyli sam sobie przeczysz w tym wpisie xDD Najpierw mówisz że charakter jest ważniejszy a potem mówisz, że filtracja odbywa się na podstawie zdjęcia/opisu właśnie, no WTF ( ͠° °)
Czyli sam sobie przeczysz w tym wpisie xDD Najpierw mówisz że charakter jest ważniejszy a potem mówisz, że filtracja odbywa się na podstawie zdjęcia/opisu właśnie, no WTF ( ͠° °)


@Pralko-suszarka: nie, zle sie zrozumielismy. Na pierwszym etapie oczywiscie ze kazdy patrzy na wyglad ale w realu jest dokladnie tak samo. Sam przeciez napisales ze laski z nadwaga Cie nie interesuja.

Także, nie dziw sie, że
Na pierwszym etapie oczywiscie ze kazdy patrzy na wyglad ale w realu jest dokladnie tak samo


@swiniakstatysta: nie, nie jest tak samo, bo w realu w zależności od okoliczności, zawsze może dojść do kontaktu, do czego nie doprowadzisz w internecie gdy laska da ciebie na lewo.

Sam przeciez napisales ze laski z nadwaga Cie nie interesuja.


@swiniakstatysta: Tak, bo są dla mnie obrzydliwe...A nie o tym mówię. Przeciętną laske dam
@Pralko-suszarka: dobra, nie chce mi sie odbijac pileczki co chwile bo to nie ma sensu.
Jesli przez 2 lata nie udalo sie nic na tinderze, to moze jest to po prostu niewlasciwe narzedzie w twoim przypadku i nic wiecej. Skoro czujesz ze lepiej bylo by w realu, to tam dzialaj. Mozesz sprobowac dolaczyc np. do jakies grupy rowerowej, biegowej, plwyackiej, co Cie tam kreci. Na fejsie sa tez grupy gdzie mozesz
Skoro czujesz ze lepiej bylo by w realu, to tam dzialaj


@swiniakstatysta: nie mam gdzie. Trzeba by mieć dużo znajomków i przez nich spotykać.

Mozesz sprobowac dolaczyc np. do jakies grupy rowerowej, biegowej, plwyackiej, co Cie tam kreci.


@swiniakstatysta: no właśnie, żadna z tych rzeczy mnie nie kręci.

Może te wycieczki będą dobre....chociaż już raz miałem coś podobnego i nic z tego nie wyszło, bo wszystkie typiary były zajęte.
nie mam gdzie. Trzeba by mieć dużo znajomków i przez nich spotykać.


@Pralko-suszarka: zabrzmialo to tak jakby nie dosc ze baby zle to i ziomki zle bo ich nie ma xD

no właśnie, żadna z tych rzeczy mnie nie kręci.


@Pralko-suszarka: Moze zacznie? Moze warto sprobowac? Moze jakies babki i ziomkow bys tam poznal?
A moze jest cos innego co cie kreci.

Bo wiesz, grup dla narzekaczy to chyba nie
zabrzmialo to tak jakby nie dosc ze baby zle to i ziomki zle bo ich nie ma xD


@swiniakstatysta: ale jak ty polaczyles jedno z drugim to nie wiem xD

Moze zacznie? Moze warto sprobowac? Moze jakies babki i ziomkow bys tam poznal?

A moze jest cos innego co cie kreci.


@swiniakstatysta: nie zmuszę się do lubienia czegoś, to tak nie działa.
Jasne, jest wiele rzeczy które mnie kręcą, ale