Wpis z mikrobloga

@azoths:
Chodziłem do takiego samego technikum (grafika i poligrafia) I w wszystkich materiałach szkolnych od razu było widać czy robiła to nauczycielka grafiki czy uczeń.
Uczniowie zwłaszcza starszych klas robili naprawdę zajebiste i estetyczne prace za to kobita który w teorii powinna być od nas lepsza bo ma nas uczyć odwalała takie #!$%@? ze sie w pale nie mieści xD
xloginlogin123 - @azoths: 
Chodziłem do takiego samego technikum (grafika i poligraf...

źródło: comment_1620837022j7zRadI8VehQFhaV0xzn1y.jpg

Pobierz
@xloginlogin123: No takie są niestety realia tych profili w technikum powstałych w ciągu ostatnich kilku lat xd W szkołach poligraficznych z jakąś tam historią i renomą można już spotkać nauczycieli ze sporą wiedzą, a w tych nowopowstałych to zazwyczaj nauczyciele informatyki, którzy na szybko się doszkolili z poligrafii
@azoths: Szkoła to nie miejsce do nauki. Na szkołę trzeba uważać. Sam mam ostatnio zawodowo do czynienia z praktykantem z takiej szkoły (technikum ratujące się tworzeniem cokolwiek znaczących jeszcze lub po prostu modnych kierunków) i muszę powiedzieć, że to człowiek jak najlepiej rokujący tyle że nie dzięki szkole a własnej pasji.