Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oznaczwroga: Szatan o Bogu (Najlepszy monolog Pacino jaki slyszałem) "daje człowiekowi...instynkty.Daje ci ten niezwykły dar i co potem?Przysięgam, że dla własnej uciechy,dla potrzeb własnej kosmicznej...
burleski...ustala wszelkie zasady na opak.Żart wszechczasów.Patrz, ale nie dotykaj.Dotknij, ale nie próbuj.Spróbuj, ale nie połykaj.Kiedy ty przestępujesz z nogi|na nogę, co on robi? Zrywa boki ze śmiechu!"
@nobrain: Bede sobie używać odpowiedników jakich mi się podoba bo akurat pasują lepiej. Jezeli nie rozumiesz uzywania angielskich slow bo akurat lepiej pasuje ich wydzwiek i nie potrafisz odroznic ich od julkowego #!$%@? i wkladania angielskich slowek gdzie sie da to juz nie moja broszka tego typu
@nobrain: Slabo to by brzmiało jak bym nazwał kogoś dziwakiem albo oblechem, creep jest bardziej neutralny. Więcej czytam i rozmawiam po angielsku starając się go właśnie wplatać w codzienność dzięki czemu jest to dla mnie bardziej naturalne potem. Pozdrawiam z rodzinką
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ta dygresja o julkach była dlatego bo gardzę takim właśnie zachowaniem i wpychaniem każdego słowa po angielsku na siłę mogąc spokojnie