Wpis z mikrobloga

popełniłem taki stolik. procent ukończenia oceniam na jakieś 55% I POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY

moim ostatnim unitem na tym roku spawalnitwa był własny projekt, z kosztorysem, rysunkiem etc. w CADzie wyglądało niezle, na zywo sadze ze, wyszło bardzo obiecująco przed malowaniem i spawaniem.
oryginalnie planowałem wykonać wszystko ze stali nierdzewnej, ale szkola do której chodzę oferuje jedynie bardzo ograniczone ilości takowej, wiec padło na stał niskoweglowa. To tyle słowem wprowadzenia.

W CZYM POTRZEBUJE POMOCY?

Otóż moja początkowa koncepcja zakładała, ze to co widzicie na załączonym zdjęciu będzie pomalowane na złoto.
Teraz, gdy już dotarłem do niemalże finalnego etapu zaczalem się zastanawiać czy to nie za dużo i rozkminiam nad zlotym środkiem i matowa, czarna farba z zewnątrz.

Top wykonam z drewna i pokryje epoxy resinem. Możecie sprawdzić co mam na myśli pod tym linkiem:
https://youtu.be/1C0GltP79W4

Moja mieszanka kolorów będzie dużo ciemniejsza, niemalże czarna, chyba że kompletnie zrezygnuje ze zlotego malowania.

Jakies rady? Powiem szczerze że #!$%@? wiem o malowaniu, powinienem to czymś zabezpieczyć? Dać jakis biały coat zanim polecę ze złotym kolorem? Czy ten złoty to nie przesada? Może macie inne pomysły?
#pracaspawaczamnieprzeistacza #diy #malarstwo
ddes - popełniłem taki stolik. procent ukończenia oceniam na jakieś 55% I POTRZEBUJE ...

źródło: comment_1620916861Iz27IhGbG3fiuq3uk9qnFf.jpg

Pobierz
  • 23
@Paczelokinka zapożyczyłem 3 słowa w całym tekście, sory ale po kilku latach mieszkania za granicą czasem duzo łatwiej mi wyrazić co myślę używając angielskiego zwrotu, tym bardziej że każdy użyty w opisie to poziom pierwszej klasy podstawówki. Nie próbuje na siłę być modny, ty z kolei na siłę się #!$%@?