Wpis z mikrobloga

@hempmont: wiem, sama robię różne diy, ale właśnie jest problem z wyceną... chociaż wczoraj widziałam ten sam sklep z ręcznie robionymi matami z filcu dla dzieci, cena w Polsce 90zł, na etsy ponad 50 euro, może to jest rozwiązanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@voliereen: ladnie tu wszystkich #!$%@?, zastanawiajac sie czy naszywka 5cmX5cm nie jest warta 150 zeta xD jak gowno bede lepil dwa dni to tez bedziecie gadac ze duzo pracy wlozone? Opko fajne, ale podobne sobie kupie na targu za 15 zl i mam w dupie czy robila to cyganka na kolanie czy ty w #!$%@? czasu. #!$%@? xD
@Yirmeyahu no właśnie, masz w dupie xD dlatego Polska zalewana jest gównem z Chin, cena jest jedynym kryterium. Kogo by interesowały takie głupoty jak godne wynagrodzenie rękodzielnika czy etyczna produkcja, a po co to a na co? Rany, nie możesz/nie chcesz kupić to nie kupuj ale nie pisz twórcy który z uwagą o detale tworzy rzecz jedyną w swoim rodzaju że nie ma się adekwatnie wyceniać.
Opko, szopek jest super. Sprzedaj go
godne wynagrodzenie rękodzielnika


@koteria: nie każdy chce rękodzieło, wolę adidasy niż ręcznie strugane drewniaki. Jak robisz coś to bez pretensji, że ktoś nie chce kupić, a targowanie się jest czymś normalnym.