Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #patologiazewsi #bekazpodludzi #emigracja
Musiałem wrócić na kilka miesięcy do Polski z Norwegii - bo problem ze zdrowiem Mamy - Mama niestety zmarła - ale to nie jest sedno sprawy.
Za 2 tygodnie wracam do Norwegii.
No i na okazję powrotu do polski wynajmowałem mieszkanie w "starym" bloku, gdzie okazało się, że sąsiedzi pod moim mieszkaniem to totalne patusy.
Jest ich: matka i 4 synów w wieku 20-35 lat (tak na oko)
1, Dzień w dzień libacje alkoholowe do 2-4 w nocy, mega głośno muzyka, krzyki, awantury, bójki. Nieraz tak się biją między sobą, że meble się chyba przewracają.
2. Typy nie wyjdą na balkon czy przed blok, tylko wychodzą z mieszkania i palą na klatce.
3. Cała klatka schodowa do ich mieszkania zapluta, zaśmiecona
4. W weekendy cały dzień leci disco polo na pełną moc, że mi szklanki po biurku jeżdżą
5. Jak się nawalą, to rzygają przez okna albo palą w kuchni lub łazience i cały dym mi leci przez kratkę wentylacyjną do mieszkania, nieraz jak idę w nocy do toalety to mam w toalecie kłęby dymu.
Zwracałem uwagę, prosiłem np. chłopaki dzisiaj naprawdę źle się czuje możecie dać sobie dzisiaj spokój - to odpowiedź "pocałuj mnie w dupę" albo "było w bloku nie mieszkać"

Zacząłem zgłaszać na policję ale policja ma na to wywalone, bo nikt z nich nie płaci mandatu, bo nikt nie pracuje - pracują gdzieś na budowach ale pewnie na "czarno". Policja przyjedzie bo musi, spisze ich i pojedzie.
To samo spółdzielnia - Nic nie może zrobić.

Zaczęły się groźby, że ja dzwonię na psy, że po mordzie dostanę.
To mówię dawaj śmiało, akurat za to już was wrzucą za kraty.
No i tak się powoli żyje...

No i z racji tego, że wracam do Norwegii myślałem o jakiejś zemście. Nie wiem, rozliczę się z właścicielem mieszkania, kluczyki wrzucę do skrzynki na listy. A jak będę wychodził na "samolot". To zostawię włączoną wodę żeby im zalało mieszkanie.

Chyba nikt w Norwegii mnie nie będzie szukał za zalanie mieszkania ?
Myślałem w tym kominie co idzie przez cały blok i kratka jest w kuchni i łazience - wyciągnąć kratkę i na jakimś sznurku zawiesić jakieś odchody albo głośnik żeby im pograł kilka godzin - no ale to pozostali blokownicy też będą pokrzywdzeni ?
Ostatnie mi przyszło, żeby w ich rozwalonym dostawczaku, który chyba ma z 30 lat, wybić szyby czy pociąć opony - ale to pewnie straty będą oszacowane na 20 zł
Albo na ostatnie 2 tygodnie mieszkania wypożyczyć jakiś mega wielki głośnik z basem, ustawić go frontem na podłodze i puszczać 24/7 jakąś piosenkę typu "jesteś pipą, tylko pipą, pipąąąąąąą"

Dodam, że oni mieszkają na 4 piętrze a ja na ostatnim to jest 5.
Jakieś pomysły ? Proszę !

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609cc4a7fe0977000b8af07c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zapomniałeś jeszcze raz podkreślić gdzie to wyjechałeś.
Jesteś dobrym przykładem większości zakompleksionych emigrantów na zmywaku. Taki Polak może wyjechać za granicę ale jednak jego mentalność zostaje dalej krajowa/wiejska.
Ale szambo zawistnej cebuli xD Specjalisci od #!$%@? komus w najprymitywniejszy sposob, np. wysikania sie do jedzenia.

Ten wpis pokazuje jakość ludzi na tym portalu.
@L-LORD: Rozumiem, że Ty nadstawiłbyś drugi policzek. Żyjemy w takich czasach, że człowiek rozumny nie robi burd i nie uprzykrza życia mieszkańcom dzień i noc. Oczywiście każdy ma prawo do zrobienia imprezki u siebie w mieszkaniu ale nie codziennie i nie do czwartej nad ranem. Na chamsto odpowiada się chamstwem.
Wstrzykniety hukinol powinien dac rade, ewentualnie jak chcesz konkretny smród na amen to polecam przygotować kadaweryne, po instrukcje zapraszam na priv.
Tak się miłujecie nad patologią, a oni tylko rosną w siłę i myślą, że każdy ich się boi.

Z tym smrodem dobra opcja. Kup duży zapas kleju typu kropelka i zalej zamki i szpary w drzwiach. Nie będzie tego słychać. Od piany w tłumiku tylko samochód nie będzie chciał odpalić, a po pierwszym odpaleniu zgaśnie zduszony. Możesz też na drzwiach napisać coś typu pedofile.
WiedźmińskaLoszka: @L-LORD:
Znowu OP bo typ mnie wkurzył a nie mam kodu.
Niszczenie własności, a co te patusy robią.
Niszczą własność i terroryzują całą klatkę bo inni się boją coś z tym zrobić albo już mają to w poważaniu bo polski wymiar prawa ma to w dupie.

1. Rzyganie z balkonu na balkon niżej to nie jest niszczenie mienia ? Rzyganie z okna, że rzygi idą po elewacji i na