Wpis z mikrobloga

Mirki szukam moto przedział 7-10k (+ mam poduszkę $$ na opony,napęd itp ale już poza tym budżetem)
Co mi się podoba?
Bandit 1200n
Hornet 900
no i bandit 1250N (ale już poza moim budżetem chyba?)
(czyli NAKEDY ogólnie) (w miarę mocny moment i okolice 100KM żeby było)
Jakie jeszcze w tym stylu są dobre?
(będzie jeżdżone z plecakiem ale nie chce typowych turystyków ani owiewkowców S)

Przeglądam oferty i mam mętlik we łbie totalny już... No i ceny i rozstrzał cenowy masakra ;o.
No i nie chce jechać 500km gdzieś żeby autem wrócić ;/
Podrzucicie jakieś ciekawe rzeczy?
Bo jest np 7 ofert bandita i wszystkie mi się podobają niby to jak ja mam decyzje podjąć który warto odwiedzić :(

Lublin/Lubelskie

#motoryzacja #motocykle #motomirko
  • 30
@Ulvarin: no bierzesz ze sobą 10tkę klucz albo od razu mówisz gościowi, że chcesz ściągnąć bak. Przecież przy moto trzeba od #!$%@? rzeczy sprawdzić i tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ulvarin Na pewno na oględziny weź kogoś, kto się na tym zna. Kupując motocykl za 7k ja bym bardziej patrzył na stan, niż na to czy to bandit eska czy enka. Pierwsza selekcję gdzie warto jechać można zrobić np. rozmowa z sprzedającym, poproszeniem o dosłanie zdjęć ograniczników, pokazaniu ogłoszenia komuś kto zna dobrze dany model motocykla, aby wyłapał niepokojące rzeczy.

W budżecie mieszczą się jeszcze ER6, oraz SV650, niemniej są to słabsze
@Tusiek89: :D!
Ten wyżej sprzedany co podsyłałem ale mam kolejnego upatrzonego.
Z ciekawości
Ile toto Ci pali?
Jak z dostępnością części (bo z banditami zawalony świat jest a tu?)
Na co spojrzec przy zakupie najbardziej prócz ramy pod bakiem?

MASAKRA LUBELSZCZYZNA JEST, TU NIC NIE MA WSZYSTKO 200+KM DALEJ ALBO DRUGI KONIEC POLSKI ;O
@Ulvarin:
Wiem przez co przechodzisz, jestem na etapie poszukiwania auta, mam dość sprecyzowane wymagania no i jest ciężko..:)
Ile pali? Ile wlejesz tyle spali ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, bez problemu poniżej 6 litrów/100 km. Oczywiście dużo zależy od stylu jazdy ale zasadniczo maszyna nie jest przesadnie paliwożerna.
Co do części - dobrym przykładem nie jestem, do tej pory tylko rzeczy eksploatacyjne, a z tym
@Tusiek89: Ehhhh, ja będe miał dostęp do auta w niedziele dopiero z kierowcą. Mam nadzieje, że to co upatrzyłem sobie nie zniknie do tej pory :(
Mocowanie kufra ile kosztuje do horneta? Bo to będzie mój pierwszy zakup chyba :)
A i pytanko. Jak wydech jest wysoko to nie parzy plecaka? Nie widzę tam osłon jak w KTM czy coś :D
Sory za głupie pytania ;)
@Ulvarin: Z tego typu moto (cena/moc/wygląd) możesz wziąć jeszcze pod uwagę Inazumę 1200 i Triumpha Speeda 955 z końcówki produkcji, mam obydwa i obydwa fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ulvarin: z tego co pamiętam to za mocowanie + płyta pod kufer zapłaciłem około 400 zł. Teraz chyba można to już kupić taniej.
Jeżdżę dużo z żoną i jeszcze się nie poparzyła, nie jest źle:)
@knoor hej dzięki! Inazuma brałem pod uwagę ale nie istnieją na sprzedaż niemal aktualnie xd. Co do 955 to kwestia gustu pewnie albo zmiany lampy przedniej xd
@Ulvarin: No mało ich, zwłaszcza wersji 1200 - ale czego się spodziewać, tłukli to moto tylko dwa lata:) pozbyłbym się w sumie swojej, bo i tak prawie nią nie jeżdzę, ale wpakowałem w nią za dużo kasy i nikt tego nie kupi za tyle ile bym chciał xd