Wpis z mikrobloga

@Ochlokracja: wracając do twojego pytania, myślę że jestem 6/10 bo co i raz slyszalem komplememty od kobiet w roznym przedziale wiekowym, jestem aspoleczny co niedawno odkryłem, nie mam wygórowanych ambicji, niemodnie się ubieram, mało rzeczy mnie śmieszy przez co jestem odbierany jako nudziarz po części, mam zainteresowania które nie zakrawają o świat zewnetrzny typu jakieś tam wydarzenia więc i nie jestem na czasie, jedynie wyglądem coś tam zdziałam ale poza tym
@Cypselus: OP musi zrozumieć że w erze socjalizmu kobieta nie mysli długofalowo o swoim życiu, gdyby tak było to laski robił by sobie operacje na cycki i miałyby mężów w wieku 22 lat kiedy mają najlepsze ciała. A tak nie jest.
bylibyście idealnymi partnerami, dbającymi o kobietę, wspierającymi, zaskakującymi, dającymi wsparcie, szczęście. Nie robiący nudy w łóżku


@Ochlokracja: ja Ci powiem dokładnie dlaczego tak by nie było i to poniekąd z własnego doświadczenia - całe to dbanie i wsparcie poszłoby do lasu jeżeli nie byłbyś w stanie szybko podejmować decyzji czy #!$%@?ć gościowi co by Was zaczepiał. A przede wszystkim jakbyś nie potrafił być niewzruszony, stały, nie reagować na żadne komfort- czy