Wpis z mikrobloga

@MetrineX Zyskasz po prostu więcej czasu, bo ma mniej odcinków a treści w zasadzie tyle samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i o wiele lepiej wygląda, osobiście gdybym miał oglądać Z w 2021 roku to bym odpadł po 2 odcinkach prawdopodobnie
@Radtopedau 2 moje ulubione openingi z całej serii DB są akurat z Kai (op2, op1), ale muzyka w trakcie serii faktycznie Z ma lepszą. Największy problem miałbym po prostu z tym, że seria się mocno zestarzała graficznie, a nie oszukujmy się, najmocniejszą stroną tej serii w założeniu powinna być akcja, która przez to że ma swoje lata po prostu odstaje od norm współczesnych anime.
@Zirdan: Graficznie Kai, nie licząc openingów i innych mniej istotnych elementów, tak naprawdę niewiele różni się od DBZ. Jedynie kilka scen lepiej pokolorowali (zdecydowanie nie wszystkie, bo zielone niebo nadal w wielu odcinkach jest zielone), ale jednocześnie inne ocenzurowali. Można obejrzeć jako ciekawostkę, ale nie zamiast DBZ.
@Shounen Nie wiem, może to tylko moja personalna opinia, ale imo seria dużo straciła po sadze z Friezą i była przeciągana na siłę, a Kai skraca niepotrzebne sceny. Osobiście wolałbym nie oglądać średniaka przez 100+ zbędnych odcinków, ale jak kto woli.