Wpis z mikrobloga

Wow TBC - Na którym serwerze jest najwięcej polskich gildi? Interesują mnie polskie gildie zarówno po stronie hordy i alliance - jeszcze nie wiem gdzie będę grać. Chodzi o to by wybrać taką polską gildie która aktywnie będzie brała udział w wow TBC i nagle z jakiegoś powodu się nie rozpadanie, albo nie zmieni serwera. Podawajcie przykłady serwerów gdzie jest najwiecej polskich gildi.
#worldofwarcraft
  • 11
@jendziohunter: najwięcej polskich gildii jest na Shazzrahu w Hordzie, po stronie Ally sa natomiast chyba tylko dwie, inne serwery na których są jakieś (kilka, zazwyczaj z dwie na stronę) polskie gildie to Pyrewood Village (ally) i Ashbringer (obie frakcje).

Jeśli chodzi o Shazzrah, to najlepsze aktualnie gildie to Exiled i The Sentenced, potem Illuminari Gaming (chyba) które wyewoluowało z Quality Content- trzecia najlepsza gildia na Shazzrahu patrząc po progresie Naxx na
@kylasek: a jak będzie z kolejkami, wiesz może co się będzie działo (oczywiście mniej więcej) po premierze? Czy na Ashbringerze będą kolejki godzinami, czy raczej luźniej niż na największych serwach? Wszystkie serwery mają takie same limity graczy?
@gundogawa: Aktualnie na prepatchu nie było żadnych kolejek, w przeciwieństwie do wiekszych serwerów gdzie już były problemy :P Myślę, że na premiere TBC napewno jakieś kolejki będą ale nie takie gdzie trzeba czekac po pare godzin tylko kilka minut :P
@gundogawa: Zacząłem grać tam miesiac temu jeszcze przed prepatchem i nie było problemu ze znalezieniem grupy etc wiec myslę, że nie powinno być takich problemów. Zresztą jak chcesz grać na mocno zaludnionym serwie to życze Ci powodzenia. Sam, na takim grałem przy starcie classica i to była masakra.