Wpis z mikrobloga

@Sekularyzacja a może by tak podpiąć do prądu, albo lepiej, niech są tam takie automaty które przekupują patusów harnasiem żeby nie niszczyli xD nie nazywaj tych odpadków ludzkich kibicami bo to są zwierzęta, gorzej, to są śmieci
  • Odpowiedz
  • 2
@v1lk widocznie ktoś zauważył że karanie nie jest zawsze skuteczna metodą.
Gdyby tak było dawno byśmy przestępczość wyeliminowali, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@sledz dopóki ludzie będą się rozmnażać będą nowi źli ludzie ( ͡º ͜ʖ͡º) tego nie wyplewisz tak od razu, bez konkretnej nauki, poziomu rozwoju, nadal będzie jak jest. Ale nawet za kilka pokoleń będzie patologia, a z takim socjalem i wsparciem jak u nas to mają eldorado xD

@plamek1989 bo takie mamy sądy () patus nigdy nic nie ma, złodziej zawsze
  • Odpowiedz
  • 0
@v1lk to ja wiem, odnoszę się jedynie do argumentu że kara nie jest jedynym środkiem zapobiegawczym. Nie zawsze działa.
Skoro takie bramki zadziałają to czemu nie.
  • Odpowiedz
@v1lk: To nie jest kwestia sądów, bo wandalizm jest karany. Problem jest z niską wykrywalnością takich zdarzeń i brakiem nieuchronności kary, która ma większe znaczenie niż jej surowość.
  • Odpowiedz
@sledz kara działa wtedy kiedy ktoś się jej obawia, nie jestem zdania jak u Brevika, mordercy i gwałciciele nagrywają sobie muzykę przy pizzy i bawią się w najlepsze opowiadając jaki to #!$%@? świat jest zły I ich nie rozumie []

Jak można karać kogokolwiek, kto prawo ma stanowczo gdzieś? Cala ta próba naprawiania ludzi z marginesu jest upośledzoną drogą do jeszcze większej bezkarnej patologii.
Malo to
  • Odpowiedz