Wpis z mikrobloga

Przed chwilą na streamie rozmowa Krzysia z Kornelią o tym, którą dziewczynę wyrzucić.
Kornelia: "Nie mów o tym, że wiesz. Ja Natkę bardzo polubiłam, ale wiem jaka jest sytuacja. Ja widziałam, co widziałam i nie chcę jej robić pod górkę"

Ogólnie materiał pocięty tak, żeby nie było wiadomo o co chodzi. Myślicie, że to o Nathalii i gjaczu tylko produkcja nie chce, żeby druga krzywa akcja się wydała?
#hotelparadise
  • 8
@kartelling: tak o Natali mowa ,potem był ciąg dalszy rozmowy z Maurycym i to samo było ,wkurzający jest natomiast argument Krzycha i Korneli - no Natalia bo Marcin nie chce się wiązać ,chce poszaleć jeszcze i jest nuda jak i ona jest od początku czy coś tam ,noż kutwa jak jest nuda i nie chce związku Marcin , to tak jak ty Krzychu, więc wywal nuuuuudną wkurzającą beksę ,ofiarę losu jak
@mystery_26: ok rozumiem ale czemu podaje takie ciulowe argumenty z śmiertelnie poważną miną ,niech powie prawdę ,chcę tu być z tobą Kornelia i z nią mam szansę i tyle ,jak to powie na rajskim to śmiech na sali i fałsz jego uszami wypłynie
@galileon: już nawet nie chodzi o to, żeby nazwiskiem rzucić, ale ogólnie żeby o sytuacji wspomnieć przy wyborze (czego Kornelia/Krzysiek nie chcą robić); tak to Natalka wyjdzie na świętą, a Marcin na tego złego