Wpis z mikrobloga

#nowylad Ja to kaczafiego podziwiam. Od miesięcy rozważam emigrację, a on w naturalny sposób "wypycha mnie z gniazda". Stanowi on dla mnie motywację do działania, do nauki języków obcych, dzięki kaczce moja wiedza na temat gospodarek i demografii przeróżnych krajów na świecie przekracza szczyty, o poznanie których nigdy się nie podejrzewałem.

Także no, kto #!$%@??
  • 19
@Kutang_Pan: Malta / Cypr kwestie podatkowe, a tak bardziej serduszkiem nie rozumem to jakaś Dalmacja w Chorwacji, ładnie i względny spokój. Oczywiście wiąże się to z kwestią znalezienia pracy zdalnej za lepsze wynagrodzenie bo jak wszyscy wiemy 16,700 zł brutto = gówno za granicą. Także rozglądam się za ofertami z różnych anglojęzycznych firm oferujących 100% zdalnej pracy.
@MagicznyTomasz #!$%@?łem już dwa lata temu, po maturze, za to muszę przyznać że nigdy nie sądziłem że znienawidzony przeze mnie język niemiecki stanie się ostatecznie moim drugim językiem i hobby. Dziękuję panie Kaczafi
@MagicznyTomasz: #!$%@?łem do UK, jak PIS wygrał drugi raz. Druga kadencja Dudy potwierdziła moje obawy, że dla tego kraju nie ma ratunku. Wtedy sprzedałem wszystko co mam w PL, i podjąłem decyzję że nie wracam. Mam dzieci. Nie chce żeby musiały za 10 lat odbudowywać kraj po rządach tych złodziei. Cały czas mnie to #!$%@?, ale z miesiąca na miesiąc coraz mniej. Mam nadzieję że za parę lat będę patrzył na