Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie jest wasze podejście odnośnie idealnej figury i sylwetki?
Pytam, bo nie wiem czemu, ale wiele osób z tego co zauważyłem jarają duże, rozbudowane mięśnie, mega wcięty brzuch w krate, itd. I nie mówię tu tylko o kulturystach, ich wygląd to w ogóle jak dla mnie jest porażka. Jestem tylko ciekaw co ludzi, w tym też płeć przeciwną, fascynuje w takim ciele.
Mi osobiście wystarczyło by lekkie wcięcie na brzucbu, jakiś zarys mięśni na nogach i rękach i to wszystko. Bez wypasów.
I szczerze mówiąc, z mojej subiektywnej opinii, mogę stwierdzić, że wybierając między mega zbudowanym, umięśnionym i wcietym ,,ciachem" a w miarę wysoką tzw. ,,#!$%@?ą w rurkach" (jak to niektórzy mówią), z fajnym stylem ubioru i z fajną fryzurą, o wiele lepsza jest właśnie ta druga opcja.
A na zdjęciu ideal wyglądu męskiego, którego ze względu na swój wzrost i budowę ciała nigdy nie osiągnę ;p
#rozkminy #wyglad #dyskusja #sylwetka #sport #pytanie
x.....x - Mirki, jakie jest wasze podejście odnośnie idealnej figury i sylwetki? 
Py...

źródło: comment_1621107290PdBJJruQSdc3dafkR1goTI.jpg

Pobierz
  • 6
@Rruuddaa: No dobra ok, tylko nie wiem czy przeczytałaś cały wpis. Moim zdaniem wyglądają oni zwyczajnie estetycznie i ogólnie lepiej, niż taki moęśniak z za przeproszeniem doje*anymi barami, mięśniami ramion itd
Chciałbym po prostu bardzo zrozumieć co ludzi kręci w dobrze wyrobionych mięśniach