Wpis z mikrobloga

Powiedzmy, że mam około 2-4 tyś pln. Jak najlepiej je zainwestować? Może coś taniej kupić, drożej sprzedać albo coś?


obligacje i lokaty też.


#

#mysle
  • 17
  • Odpowiedz
@Etiopski-Szeryf: zrób sobie jakiś kurs, szkolenie, naucz się języka, ewentualnie kup złoto albo spraw sobie jakąś fajną przyjemność, wycieczka olinkluziw czy coś ;-)

Ewentualnie możesz próbować bawić się np. w Bitcoiny, jako, że coraz mocniej wdzierają się w "realny" świat, to będą dobre wahania kursów, jak dobrze zagrasz, to można sporo zarobić :)
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Nie pije.

@plusbear: Inwestuje codziennie w siebie poprzez walkę z nałogami, pracą i nauka języka.

@FapinoTrololo: Nie chce. Wole spokojnie spać.

@Shodan56: Zbieram własnie na samochód.

@Jack3d: @Luxik: Mieszkam blisko niemiec, że mógłbym pracować w raichu, a żyć w Polsce. Obecnie robięna CNC i zamierzam posiedzieć w tej robocie 3-4 lata po czym zatrudnić się u szkopów a wydawać pieniądze w Polsce.

@Luxik: Mogę
  • Odpowiedz
@Etiopski-Szeryf: jeżeli nie poprzez hazard czy narkotyki to raczej będzie ciężko wyciągnąć z tego jakąś dobrą sumkę. Chyba że długoterminowo zainteresujesz się giełdą czy innymi sposobami zarobku, ale to raczej kilkuletnia operacja
  • Odpowiedz
@void_pointer: Mam konto w pewnym banku jako konto rodziny pracownika i mam wszystko dożywotnio za darmo więc nie opłaca mi się w takie coś bawić. 3 dniowe lokaty - podatek to raptem może 5 złotych będzie albo i mniej.

@Luxik: Zainteresuję się tymi bitcoinami.

@volden: Nie chce z 2-4 tyś zrobić milionów tylko jakbym w ciągu miesiąca z tej kwoty miał 100-200 zł to byłbym szczęśliwy.
  • Odpowiedz