Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauważyłem ostatnimi czasy takie dziwaczne zjawisko, które bym opisał na swoim koncie, gdyby nie to, że je usunąłem miesiąc temu, a nie opłaca mi się zakładać nowego dla 1 wpisu

Chodzi o to, że (głównie) młode kobiety, o poglądach typowo lewicowych tak nietypowo zmieniają zwrot, gdy tematem są relacje damsko-męskie
Wtedy następuje przekierowanie ich światopoglądu na tok myślenia w stylu "kobiety nie wolno nawet kwiatkiem uderzyć" lub "mężczyzna powinien być twardy i móc utrzymać samodzielnie rodzinę", czyli takie poglądy typowo prawicowo-konserwatywne, gdzie to właśnie mężczyzna ma być tym silnym, stanowczym członkiem rodziny i nie może okazać słabości.

Jest to o tyle ciekawe, że te wcześniej wspomniane kobiety są lewicowe, gdy chodzi o pewne korzyści (refundowana antykoncepcja i aborcja na życzenie + socjal i parytety (czy tam parapety) dla kobiet) i jednocześnie konserwatywno-prawicowe, gdy również chodzi o korzyści wyłącznie dla nich (czyli protekcję poprzez wyżej wspomniany tekst o niebiciu ich nawet kwiatkiem oraz żeby to mężczyzna ją utrzymywał)

Wygląda to jak taka papka, gdzie sobie powybierały korzyści zarówno z lewej, jak i prawej strony, odrzucając jednocześnie pewne ograniczenia i obowiązki (bo lewica, więc wiadomo - równouprawnienie, ale utrata przywilejów protekcji, bo jesteś już równym człowiekiem, jak i z prawej, gdzie jednak musisz reprezentować sobą pewien poziom typu nie pić, być opanowana, wierna itd.)

Dziwne to, bardzo dziwne...

#bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #patologiazmiasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a0f9f51e7e7f000be5fb83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Proste, uwielbiają przywileje. Ale nie rozumieją, lub nie chcą zrozumieć, że przywileje oznaczają również dodatkową odpowiedzialność. Takim ludziom powinno się obierać prawo do głosowania. Typowe julki
  • Odpowiedz
GwiezdnyKat: A tak naprawdę jesteś kolejnym prawicowcem, który widzi świat czarno-biało i widzi świat na chłopski rozum. Można popierać aborcję i antykoncepcję, ale inne poglądy tej osoby mogą ją stawiać i tak bliżej prawicy. Nie ma czegoś takiego jak prawak i lewak, chyba że masz skrajne poglądy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie. Są jeszcze ludzie po środku. Sama nie identyfikuje się z prawicą ani lewicą. Chce tylko żeby wszyscy dali mi spokój, partner mnie nie bił, nie był nieudacznikiem i żeby nikt mnie nie torturował. Tyle. Te podziały zostawiam osobom zmanipulowanym przez jedną ze stron i osobom o wąskich horyzontach.
  • Odpowiedz
czarnaKawa: To, ze w jakims aspekcie masz poglady lewicowe nie znaczy, ze w innym nie mozesz miec konserwatywnej opinii. Przeciez to tak nie dziala, ze jezeli np. jestes za zwiazkami partnerskim to automatycznie przyjmujesz caly pakiet lewicowych pogladow. Kazdy ma prawo do wlasnej opinii na kazdy temat, a twardy podzial prawica-lewica tylko poglebia podzialy miedzy ludzmi.
A po drugie to to, ze nie nalezy bic kobiet (i tak samo mezczyzn) wydaje
  • Odpowiedz