Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Czas na moje podsumowanie #mirkowyzwanie :-)
Wysolowałam taki zestaw zadań:

1. Przejedź rowerem min. 50 km. Podczas wycieczki sfotografuj swój rower na tle kwitnącego rzepaku. Nie wchodź w pole!
2. Wystrugaj pieczątkę z ziemniaka. Odbij nią wystrugany wzór.
3. Poświęć przynajmniej pół godziny dziennie na naukę języka przez tydzień.

Jako, że nie posiadam roweru, zadanie pierwsze musiałam odrzucić, bardzo chciałam przysiąść do zadania numer 3 jednak natłok obowiązków w pracy sprawił, że nie byłam w stanie usiąść do niczego, co wymagałoby większego skupienia (a ucząc się chciałbym osiągnąć jakieś efekty, którymi mogłabym się pochwalić)
Biorąc pod uwagę powyższe, wybrałam zadanie numer 2, czyli pieczątkę z ziemniaka xD

Nie lubię robić czegoś byle robić, więc postawiłam na większy projekt: kopertę na odbitki dla znajomych z sesji
Do realizacji potrzebowałam kilku rzeczy: nożyków do wycinania, maty, bloku A3, farby i oczywiście głównego bohatera ziemniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojechałam do Action, kupiłam niezbędne rzeczy i przystąpiłam do działania
Początkowo miało być kilka wzorów ale ostatecznie byłam na tyle zadowolona z pierwszej próby, że zostawiłam tylko jedną połówkę
Poodbijałam wzór na kartce, wycięłam wzór koperty i tak oto prezentuje się efekt końcowy.

Ogólnie jestem zadowolona, żałuję że nie dałam rady podjąć się niczego bardziej ambitnego :-)
Koleżanki po sesji na pewno docenią takie opakowanie na fotki :D

W komentarzach foty z procesu ;-)

#tworczoscwlasna #rekodzielo
źródło: comment_1621250687NmkEp8PsRMVCfKhvUnwspj.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@faramka: A jak :D
Lubię takie prace ręczne, kreatywne
Jak dorwę arkusze porządnej litej tektury to może się pokuszę o samodzielne wykonanie opakowań też dla klientek zewnętrznych :D
Ziemniak jak się przekonałam daje duże możliwości ozdabiania kopert