Wpis z mikrobloga

osobiście uważam, że tam w tym tunelu powinno się zsiadać z rowera co najmniej z trzech powodów:

1) wąsko;

2) nisko;

3) w tunel wjeżdża się po kątem nie widząc ile osób znajduje się już w tunelu;

Mówię to jako rowerzysta :)


@adhonores: Naucz się jeździć. Polecam poćwiczyć stójkę. Mnie się często udaje zatrzymać na światłach i bez podpierania nogą doczekać zielonego.
Dodatkowo, jak pojeździsz w zatrzaskach i ogólnie więcej jeździsz
A.....a - > osobiście uważam, że tam w tym tunelu powinno się zsiadać z rowera co naj...

źródło: comment_16212824755EQFbgWNMKTb6tiFbs8H0G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DanielPlainview:

ale można też jechać 5kmh i nie stanowić żadnego zagrożenia dla kogokolwiek i nie musieć zsiadać z roweru.


I gdyby tak robili wszyscy rowerzyści, to nikt by tego zakazu tam nie ustawił.
Ale nie robią.

To jak z wieloma przepisami ruchu, znakami ograniczeń czy zakazu w różnych miejscach. Jak debili jest za dużo, trzeba postawić tamę wszystkim.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: chcesz nam tym zdjęciem pokazać, że #!$%@? pieszych i rozjeżdżasz ich jadąc środkiem? To jest przede wszystkim trakt pieszy. Równie dobrze możesz nam udowadniać, że nie widzisz przeszkód z wpuszczeniem kolarzy na autostrady bo jak się chwycą naczepy
TIRa to lekko 90 lecą. Z resztą co tu dużo mówić... tacy wiejscy filozofowie bez skrupułów pchają się rowerami na trzypasmową Powstańców Śląskich:
https://www.google.pl/maps/@50.0385573,19.9522887,3a,75y,58.64h,82.42t/data=!3m7!1e1!3m5!1sZRIFs924p444Y6ZeQpAWRA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DZRIFs924p444Y6ZeQpAWRA%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D220.19427%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656?hl=pl

Jak się od czasu do czasu zsiądzie z
  • Odpowiedz
To jest przede wszystkim trakt pieszy.


@adhonores: Bzdura. Na bulwarach są tam normalne ścieżki rowerowe, na które nie powinni ci się piesi #!$%@?ć i vice versa. Tylko ten przejazd jest #!$%@? i dawno powinien być przerobiony na "dwupasmowy" dla rowerzystów i pieszych. Chińczycy ogarnęliby to w tydzień. My się doczekamy może za 5 lat, a może jak będą przeprowadzać remont generalny tego stopnia wodnego.
  • Odpowiedz
Jak się od czasu do czasu zsiądzie z siodełka to korona nikomu z głowy nie spadnie... weź to pod uwagę.


@adhonores: Totalni amatorzy na badziewnych rowerach ze spowalniaczami zamiast hamulców powinni. Dla przykładu: większość rowerzystów używa głównie tylnego hamulca, który jest dużo mniej skuteczny od przedniego. Ja mam technikę jeszcze z motocykla, hamulce tarczowe hydrauliczne, opony z najlepszych mieszanek gum i jestem w stanie przed tym przejściem bardzo szybko wyhamować do
  • Odpowiedz
oho, pedalarz najgorszy sort człowieka


@MirkobIog: zgadzam sie, na szczęście ja na rowerze nie jezdziłem od 5 lat jak nie dłużej także moge ich obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz